Wiosna to taka pora roku, dzięki której jestem bardziej zmobilizowana do zmian. W każdym aspekcie mojego życia. Czuję, że mam więcej energii i mogę zrobić wszystko. Dziś opowiem Wam, jakie materiały pojawią się niebawem na #stylemagpl.

beautymag

Pierwszym z ważnych tematów, który pojawi się na #stylemagpl to moja metamorfoza. Dlaczego ważnych? Każda kobieta ma taki moment w życiu, że chce coś zmienić. W moim przypadku był to kolor włosów, nowe tatuaże i rozpoczęcie treningów na siłowni. Wszystko dla Was nagrałam. Wiem, że często w naszej wyszukiwarce pojawiają się takie słowa kluczowe, dlatego mam nadzieję, że spodoba się Wam ta nowa seria artykułów i wywiadów.

motomag

Motoryzacją interesowałam się od zawsze, dlatego cieszę się, że mam możliwość testowania różnych samochodów i mogę się tym z Wami dzielić. W zakładce #motomag już niebawem pojawi się test nowego Mercedesa, Volvo i Nissana. Oczywiście wszystko będzie, jak zwykle napisane przystępnym normalnym , przystępnym językiem.

travelmag

Nowości pojawią się w trochę zapomnianym przez pandemię, dziale #travelmag. Obok zagranicznych podróży, będę Wam również pokazywać polskie kierunki, które warto wybrać na weekend lub dłuższy urlop.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.