#MODAMAG: Femi Stories SS2022

Femi Stories to jedna z marek, które śledzę od momentu jej powstania. Jeszcze będąc stylistką zachwycałam się ich kolorowymi projektami i pięknymi kampaniami. Dziś w #MODAMAG pokażę Wam najnowszą kolekcję i przepiękne zdjęcia wizerunkowe ze słonecznej Portugalii.

ALOHA PARADISE

W tej modowej opowieści odkryjecie printy inspirowane kulturą surfingową. W palecie kolorystycznej znajdziecie między innymi ciepły pastelowy błękit, malinowy róż, świeżą miętę oraz autorskie motywy palmy, fali, deski surfingowej, papugi kakadu i białego tropikalnego kwiatu.

APRES BEACH

W graficznym motywie przewodnim tej części kolekcji, można odnaleźć symbole, którymi Femi Stories uwielbia się bawić palmy, delikatne kwiatki, liście bananowca i kropki.

FOLLOW THE SUN

Wzorem przewodnim w tej historii są małe kwiatki nawiązujące do hippisowskich
klimatów. Zestawione dla kontrastu z kolorowymi groszkami i ciepłymi paskami. W
palecie kolorystycznej znajdzie się delikatny, pastelowy odcień fioletu i brzoskwin.

LA VIDA

Ostatnia, dopełniająca całą kolekcję, modowa historia zabiera w podróż do Meksyku tętniącego feerią barw. Jest najbardziej nasycona kolorystycznie. Głównym, oryginalnym kwiecistym printem jest czerwona meksykańska róża w towarzystwie różowych hibiskusów. Silnym motywem towarzyszącym są również kolorowe paski.

10 Comments

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.