/

#MOTOMAG: Weekend z VW Tiguan eHybrid

Dziś publikuję wyjątkowy test, wyjątkowego samochodu – VW Tiguan eHybrid. To jeden z pierwszych SUV’ów, w których zakochałam się bez pamięci. Jestem pewna, że Wam też się spodoba. Dlaczego?

komfort & wygląd

VW Tiguan podobnie do testowanego przeze mnie wcześniej Audi, to auto robiące wrażenie na drodze. Przyciąga spojrzenia innych kierowców. Mnie, najbardziej urzekło wnętrze – pięknie błyszcząca jasna, skórzana tapicerka a jej każdy, nawet najdrobniejszy szczegół jest wyjątkowo precyzyjnie dopracowany. Tiguanem przejechałam około 500 km i mogę śmiało powiedzieć – kilka godzin jazdy za kierownicą tego auta, nie sprawiło, że po takiej trasie bolały mnie plecy.

bezpieczeństwo

Tak, jak w przypadku innych aut tej klasy moim faworytem jest asystent jazdy. Wielokrotnie opisywałam Wam “jego super-moce” tzn. trzymanie toru jazdy, hamowanie w stresujących sytuacjach lub ostrzeganie przed kolizją. Te wszystkie funkcje są bardzo przydatne podczas użytkowania auta, które dzięki nim staję się trochę takim naszym przyjacielem 😉 Nie wspominając już o asystencie parkowania, który mniej wprawnym kierowcom może bardzo ułatwić życie.

stylowy suv

Moim zdaniem, to idealne auto dla kobiety, która chce mieć bezpieczny, ekonomiczny i robiący wrażenie samochód. W SUV’ach fajne jest też to, że bez problemu możemy podjechać pod każdy krawężnik no i oczywiście nie zgubimy błotnika na pierwszej dziurze. Takiego Tiguana możecie mieć już od 916 zł netto/miesięcznie. Podoba mi się też opcja elastycznego zakończenia umowy – wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu. A co najważniejsze wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz jeszcze lepszą możliwość dbania o środowisko.

VW POLSKA

Niestety na koniec testowania tego pięknego samochodu skręciłam sobie kostkę. Nie był to najprzyjemniejszy moment, wiecie przecież, jak lubię jeździć.  Chciałam podziękować za szybką reakcję VW Polska i za odbiór auta w dogodnym dla mnie miejscu. Jesteście super, dziękuję!

17 Comments

  1. jaka miejscowka fajna! chyba cie w ogóle widziałem jak przejezdzalas tym vw w warszawie

    • Możliwe, że mnie widziałeś 😉 O tym miejscu, już niebawem, będzie cały osobny materiał! <3

  2. fajnie że wyszukujesz tez miejsca do zdjęć ze nie jest to taki zwykły byle jaki test. Oby tak dalej!

  3. Fajnie się ogląda te twoje materiały, podoba mi się to ze nie są długie i zdjęcia ładne, widać ze specjalnie szukałas lokacji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.