#BEAUTYMAG: Przegląd perfum w Sephora

Wiecie jak to jest, kiedy skończą się Wam wszystkie perfumy i czujecie się dziwnie. Trochę tak, jak bez istotnego elementu garderoby? Ja, właśnie teraz tak się czuję. Dlatego, dziś zaglądam na stronę Sephora w poszukiwaniu nowego zapachu.

klasyki

Lubię mieć kilka klasycznych flakonów, głównie dlatego, że raczej nie zmieniam zapachów, których używam na co dzień. Jestem raczej stała w uczuciach, również jeśli chodzi o perfumy 🙂 Jednym z moich (małych) marzeń jest pokaźna kolekcja perfum w pięknych flakonikach. Oczami wyobraźni widzę swoją drewnianą toaletkę, na której stoją przepiękne kryształowe buteleczki… 🙂

ulubione marki

Zdecydowanie jedną z moich ulubionych marek jest Prada. Zarówno jeśli chodzi o ciuchy, jak i o perfumy. Stworzone w 2004 roku perfumy Prada łączą w sobie tradycję, innowację i jakość. Klasyczne zapachy, bazują na ambrze. Zapachy są świeże, subtelne i niepowtarzalne.

Dom mody Gucci, założony został w 1921 roku we Florencji. Marka znana jest ze swoich słynnych perfum Flora & Guilty. W 1970 roku Gucci wkroczyło w świat zapachów i od tamtej pory tworzy zmysłowe i wyrafinowane kompozycje. Ja jestem zakochana w ich flagowym zapachu Gucci Rush, ale ostatnio spodobał mi się również nowy zapach reklamowany przez moją ulubioną piosenkarkę Lanę Del Rey – Gucci Guilty.

Ciekawi mnie, jakie są Wasze ulubione perfumy. Używacie tych samych zapachów przez wiele lat, czy zmieniacie je raz na jakiś czas i lubicie nowości? Piszcie (koniecznie) swoje opinie w komentarzach! <3

14 Comments

  1. Chloe naj naj najlepsze są. To taki subtelny zapach najchętniej bym się w nim wykąpała :)))

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.