#BEAUTYMAG: Fokus na trendy 2021 – fryzury

fot. materiały prasowe

W redakcji #stylemagpl wszystkie jednogłośnie stwierdziłyśmy, że jesteśmy fankami naturalnych kolorów i fryzur. A Wy? Lubicie delikatne refleksy i fale czy stawiacie coś bardziej szalonego? Dziś, zapytałyśmy ekspertów jakie fryzury będą trendy w tym sezonie!

fot. materiały prasowe

boho kucyk

Niski kucyk pełen objętości to kolejna stylizacyjna propozycja od marki Alterna. To zdecydowanie faworyt dla kobiet, które kochają luźne fryzury lub upięcia. Jest to wyraźnie zarysowany kucyk, który upinany jest jak najniżej, z lekko pofalowanych włosów. Jeszcze łatwiej mają posiadaczki kręconych lubwystarczy wygładzić je od nasady, a następnie nisko spiąć. Aby dodać fryzurze lekkości, przy skroniach oraz bokach głowy uwolnij kilka kosmyków. Wtedy uzyskacie idealne lekkie włosy, które później możecie stylizować. – podpowiada Daniel Piwowar, edukator marki Alterna.

Kevin Murphy, fot. materiały prasowe

natural look

Nie zapominajmy też o osobach, które nie lubią stylizować włosów. Naturalność jest teraz jak najbardziej na topie, zwłaszcza u osób o włosach kręconych lub mocno falowanych. Aby naturalna fryzura nie była spuszona, a włosy uwydatnione i zdyscyplinowane w swoim nieładzie, trzeba używać odpowiednich produktów kondycjonujących, kremów i sprayów, które nam w tym pomogą. Bo naturalność nigdy nie wychodzi z mody. 
– dodaje Korol Wojciechowski edukator marki Eleven Australia.

70s - high topknot

Wysoko upięte włosy połączone z klasyczną grzywką. To niezwykle prosta fryzura! Jak ją zrobić? Mocno skręć włosy na czubku głowy, a następnie zawiń wokół własnej osi. Z jednego pasma możesz zrobić warkocz i również owinąć pozostałą partię włosów tworzących tzw. “cebulkę”. Grzywkę wystylizuj prostując na szczotce bądź prostownicy. Do wykonania tej fryzury sprawdzi się spray teksturyzujący od marki Alterna Anyway Texture Spray. Dla utrwalenia oraz lekkiego zmatowienia użyj suchego szamponu z linii My Hair My Canvas Another Day Dry Shampoo.

fot. materiały prasowe

Wszystkie kosmetyki do stylizacji włosów  znajdziecie na stronie HAIR2GO.pl.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#FOODMAG: Świętuj urodziny Bolt Food

Następny

#MOTOMAG: Zapnij pasy!