#DESIGNMAG: Recepta na dobry sen

15 września, w designerskich wnętrzach warszawskiej restauracji Kuchnia Żoliborz, odbył się press day ZEPTER. Premierowo przedstawiono nam najnowszy flagowy produkt – luksusowe materace wykorzystujące technologię QUANOMED. Jeżeli tak jak my, marzysz o tym, żeby w końcu się wyspać, to z pewnością coś dla Ciebie!

Wszyscy wiemy, że sen jest kluczowym czynnikiem w poprawie zdrowia fizycznego i psychicznego – utrzymuje i poprawia jakość naszego życia. Zdrowy sen, pomaga nam w zapobieganiu i leczeniu chorób, które wpływają na wszystkie komórki, tkanki, narządy i cały nasz organizm, wprowadzając je w stan dobrego samopoczucia. Warto zatem zainwestować w wygodny materac, jaki wybrać? My już wiemy! Ten z technologią QUANOMED.

przyjazna technologia

QUANOMED® wykonany jest z najwyższej jakości naturalnego lateksu pozyskiwanego z drzewa kauczukowego – Hevea Brasiliensis.
Jako surowiec jest to mlecznobiała ciecz składająca się z cząstek gumy zdyspergowanych w wodzie. Oprócz swoich niezwykłych właściwości fizycznych lateks posiada doskonałe właściwości higieniczne i mikrobiologiczne. Cząsteczki brudu nie mogą wnikać głębiej w lateks i nie mogą być zasiedlane przez roztocza i mikroorganizmy, chociaż do jego produkcji nie używa się pestycydów. Miliony połączonych ze sobą mikroskopijnych komór powietrznych z lateksu zapewniają doskonałą regulację temperatury, optymalne odprowadzanie wilgoci i stałą cyrkulację powietrza. W 100% naturalny lateks nie zawiera środków chemicznych, syntetycznych, pestycydów, herbicydów i substancji toksycznych.

zalety

• Zmniejsza nerwowość i drażliwość
• Poprawia uwagę, koncentrację i pamięć
• Poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego i stan hormonalny
• Poprawia ciśnienie krwi i poziom cukru


Warto podkreślić, że oprócz setek testów laboratoryjnych, technologia QUANOMED została przetestowana i zatwierdzona na renomowanych uniwersytetach i klinikach (badania kliniczne w USA, Azji, Kanadzie, Włoszech, Austrii, Niemczech i Polsce).
Poniżej przedstawiamy Wam galerię zdjęć z press day ZEPTER.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#BEAUTYMAG: #Dailyroutine: Rozmowa z modelką x Ola Korytowska

Następny

#NEWFACE Alert: Sasha Puch x Specto Models