/

#BEAUTYMAG: #Dailyroutine: Rozmowa z modelką x Ola Korytowska

Dzięki swojej nietuzinkowej urodzie, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek (reprezentuje Ją agencja Specto Models). Na co dzień, studiuje dziennikarstwo i pracuje w agencji PR’owej PRlovin. Dziś w #stylemagpl x #dailyroutine o swojej rutynie pielęgnacyjnej opowie nam Ola Korytowska.

fot. Kaja Kitlinski

Podczas pielęgnacji twarzy kieruję się zasadą „less is more”. Po pierwsze, staram się nie obciążać zbytnio mojej cery różnymi specyfikami i stawiam głównie na naturalne kosmetyki. Po drugie – zdrowa, roślinna dieta a po trzecie – piję dużo wody. Nie jem mięsa i laktozy. Regularny, spokojny sen i regeneracja to coś, za co nasza skóra twarzy i cały organizm nam podziękuje. Zauważyłam, że im mniej stresuję moją cerę np. peelingami to wygląda ona lepiej.

fot. Kaja Kitlinski

dwa etapy

Moja pielęgnacja składa się tylko z dwóch etapów: oczyszczanie i nawilżanie. Staram się również, nie dotykać twarzy, by nie roznosić zarazków i jej nie podrażniać. Codziennie rano używam żelu oczyszczającego Cerave, później nakładam nawilżający krem LCC od Embryolisse. Jest on używany przez większość makijażystów na planach zdjęciowych.
Ma świetny skład, konsystencje i pięknie pachnie.

ulubione kosmetyki

Moim najnowszym odkryciem są olejki Oio Lab, z naturalnym składem. Po ich codziennym stosowaniu, od razu zauważyłam, że moja cera staje się bardziej promienna i zregenerowana.
Ostatnio szczególnie lubię kosmetyki rozjaśniające na bazie witaminy C. Po całym dniu nakładam maskę nawilżającą na noc Indeed Labs lub maskę z awokado od Kiehls. Raz na jakiś czas korzystam z zabiegów oczyszczających  np. Hydrafacial – efekty są niesamowite! Coś, co również mogę polecić, to peelingi kwasowe od The Ordinary. Zawsze pamiętam by o skórę dbać również od środka, dlatego codziennie biorę suplementy diety od mojej dietetyk – Pauliny Ihnatowicz.
 Podsumowując – życie w harmonii i w spokoju, zdrowa dieta i nawilżenie ☺ 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: FASHION STORY BIZUU X MACIEJ NOWAK

Następny

#DESIGNMAG: Recepta na dobry sen