/

#MODAMAG: FASHION STORY BIZUU X MACIEJ NOWAK

Ponownie, wracamy do jednej z naszych ulubionych marek. Bizuu, pod hasłem ‘We are #bizuugirls’ promuje kolekcję jesienno-zimowych płaszczy. Z sezonu na sezon, to przyjemne w dotyku futro, zyskuje na popularności. Z czym nosić ten modowy must have?

we are #bizuugirls


Stylizacje stworzone przez Bartka Indykę, uchwycone w obiektywie Maćka Nowaka pokazują różnorodność kobiecych sylwetek. Różnorodność, która nie stanowi bariery w manifestowaniu swojego stylu. Każda z nas może założyć futro FLORENCE bez względu na rozmiar – do streetowych lub eleganckich look’ów.

MODELKI

W sesji wzięły udział modelki z agencji SPECTO MODELS. Na pierwszym planie (zdjęcie powyżej) top modelka Aly Turska a obok niej robiącą ostatnio zawrotną karierę Rim Mouane (zdjecie poniżej). Dodatkowo możemy podziwiać zjawiskową Katarzynę Gałąskę, Martę Pszczołę, Kaję Kozłowską i Lexi również reprezentowane przez Specto Models oraz Sarę Czarną z agencji On Move.

Są historie, które nigdy się nudzą. Istnieją ubrania, które sprawdzają się w wielu wydaniach i futro FLORENCE z pewnością do nich należy!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#DESIGNMAG: Szczęście w powietrzu

Następny

#BEAUTYMAG: #Dailyroutine: Rozmowa z modelką x Ola Korytowska