/

#NEWFACE Alert: Uncover Models

fot. Tatjana Hajduk

Dziś w #newfacealert, zaglądamy do agencji, która reprezentuje jedną z najpiękniejszych polskich modelek Michelle Gutknecht. Zobaczmy nowe twarze Uncover Models, o których niedługo będzie głośno!

Julia Stroinska

fot. Koty2
Julia studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim – właśnie kończy II rok. Jej największą pasją jest jazda konna – sport, który jak sama mówi, ją ukształtował. Jest też fanką boksu i treningów ogólnorozwojowych. Julia pozując, przed obiektywem zmaga się z wieloma zadaniami, ale zawsze jest bardzo ambitna i stara się przekazać cząstkę siebie. Podkreśla również, że dzięki pracy w branży modowej poznaje wspaniałe osoby, które ją inspirują.
fot. Koty2
Instagram did not return a 200.

Marlena Pelczar

fot. Koty2
Marlena jest w pierwszej klasie liceum. Jej przygoda z modelingiem zaczęła się, kiedy scout z Uncover Models Marcin Kosakowski odezwał się do niej na Instagramie. Na początku, była sceptycznie nastawiona, ale po kilku rozmowach z Marcinem, Marlena wraz z rodzicami postanowili podpisać kontrakt z agencją. Marlena nie spodziewała się, że jej życie może się tak potoczyć, obecnie modeling jest dla niej nie tylko pracą, ale i ogromną pasją. Marlena uwielbia koszykówkę i podróże. Jej marzeniem jest zwiedzić cały świat.
Marlena mimo młodego wieku jest już reprezentowana przez jedną z najlepszych agencji na świecie – WOMEN, a jej ostatnia sesja pojawiła się w magazynie Achtung.
fot. Koty2
Instagram did not return a 200.

Zuzanna Pągowska

fot. Krzysztof Wyżyński
Zuzia uwielbia malować, rysować i szkicować wszystko co jest związane z modą i architekturą. Czyta też dużo książek o sztuce. Bardzo lubi sport – ostatnio zakochała się w jodze, która pozwala się wyciszyć i uporządkować myśli. Zuzia od kiedy dołączyła do agencji czuła dużą swobodę przed aparatem. Jako, że od zawsze interesowała się modą, to dołączenie do agencji Uncover Models było jej spełnieniem marzeń. Zuzia uwielbia pracę modelki, ponieważ pozując na planie zdjęciowym, tworzy w pewien sposób sztukę wraz fotografem i całym teamem.
Dla Zuzi bardzo dużym atutem modelingu są podróże oraz fakt, że ma kontakt z pasjonatami mody i sztuki. Uważa, że ludzie w tej branży są niesamowicie oddani swojej pracy i można u nich zaobserwować pewnego rodzaju miłość do tego co robią, coś co jest “czyste” i prawdziwe. Zuzia uwielbia też atmosferę panującą na planach zdjęciowych – ta praca mocno zbliża ludzi.
 
fot. Krzysztof Wyżyński
fot. Krzysztof Wyżyński
Instagram did not return a 200.

Aleksander Dynowski

fot. Maciej Nowak
fot. Maciej Nowak
Aleksander niedługo skończy 18 lat. Chodzi do drugiej klasy liceum i większość czasu spędza na nauce. Mieszka z rodzicami w Warszawie – tata Aleksandra pochodzi z Polski a mama z Mołdawii. Jego historia z modelingiem zaczęła się prawie rok temu, kiedy na ulicy zatrzymał go scout i dał mu wizytówkę Uncover Models.
W tym roku, Aleksandrowi udało się odwiedzić takie miasta jak Paryż, Mediolan czy Londyn. Poznał wielu ciekawych ludzi. Praca modela, jest dla niego wspaniałą przygodą, która daje wiele możliwości i satysfakcji.
 
fot. Tatjana Hajduk
fot. Paweł Kocan
Instagram did not return a 200.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Samsung wspiera odpowiedzialną modę

Następny

#FOODMAG: Na talerzu x Szparagi