#BEAUTYMAG: Domowy sposób na biały uśmiech

Ostatnio mamy więcej czasu na kosmetyczne rytuały a jednym z nich, z pewnością, jest dbanie o higienę jamy ustnej. Chyba każda z nas marzy o białym, olśniewającym uśmiechu – jak uzyskać spektakularny efekt w domowych warunkach? Mamy dla Was odpowiedź – to idealny produkt, który udało się nam przetestować.

wybrałyśmy idealny produkt

Nasz #musthave, to zdecydowanie zestaw wybielający Rapid White Bleaching Power Set. Zapewnia  najmocniejszy efekt białego uśmiechu ze wszystkich produktów marki. Dwufazowa technologia oparta na żelu pozwala uzyskać zęby bielsze nawet o 6 odcieni w zaledwie 7 dni! Dołączona do pakietu pasta sprawia, że już po pierwszym użyciu zęby staną się bielsze nawet o 2 odcienie. Dzięki temu, efekt wybielania w gabinecie stomatologicznym możemy uzyskać w domowej łazience.
Pewnie się zastanawiacie, czy efekt po domowym wybielaniu utrzyma się na długo? Nie ma różnicy, gdzie wykonujemy ten zabieg – w domu czy w gabinecie. W trakcie okresu wybielania oraz po jego zakończeniu, powinniśmy zastosować białą dietę i unikać spożywania barwiących produktów. Po zakończeniu kuracji warto też zadbać o swój uśmiech, podtrzymując efekt pastą wybielającą, najlepiej taką, która zapobiega osadzaniu się przebarwień, my wybrałyśmy – Rapid White Anti Color.

wybielanie zębów w domowych warunkach

Po pierwsze zaplanuj wybielanie. Upewnij się, że masz na nie czas i możesz je wykonywać systematycznie. Jednak zanim zaczniesz wybielanie, wybierz się do swojego dentysty i zrób przegląd zębów. Zadbane zęby to również zdrowe zęby! Po drugie, wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Zwróć uwagę na czas trwania kuracji oraz formę wybielania. Ostatni trzeci krok, to odstawienie barwiących produktów spożywczych! Koniecznie, zaopatrz się w słomkę do herbaty i kawy. Na czas trwania kuracji oraz po jej zakończeniu wybierz taką pastę, która wzmocni efekt wybielania i zapobiegnie powstawaniu przebarwień.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#NEWFACE Alert: D'vision Model Management

Następny

#MOTOMAG: Bezpieczna jazda