/

#NEWFACE Alert: D’vision Model Management

Wszyscy doskonale znamy Anję Rubik, która oprócz kariery top modelki, zajmuje się m.in. ważnymi sprawami społecznymi (akcja #sexedpl).
Dziś w #newfacealert, zaglądamy do agencji, która ją reprezentuje – do D’vision Model Management w poszukiwaniu interesujących nowych twarzy.

magda zaborowska

Magda Zaborowska, pracowała dla takich marek jak Loewe, czy Pull&Bear. Jest reprezentowana przez agencje Next w Mediolanie, PARS w Niemczech, View w Hiszpanii i ma za sobą kontrakt w Japonii z agencją Image. Magda została wyscoutowana przez Karolinę Romuk-Wodoracką. 

Spytaliśmy Magdę, czym interesuje się poza pracą modelki – ”Moimi głównymi zainteresowaniami są wegańska kuchnia i powiązana z tym dietetyka (chciałabym się rozwijać dalej w tym kierunku) i ekologia. Interesuje się też psychologią zwierząt. Kocham przyrodę, jestem weganką, regularnie uprawiam jogę”.

Instagram did not return a 200.

Agata Bińczyk

Zjawiskowe spojrzenie i piękne blond włosy – Agata Bińczyk – zdecydowanie zwraca uwagę swoją nietuzinkową urodą. Tak jak Magda, została wyscoutowana przez Karolinę Romuk-Wodoracką i jest reprezentowana przez agencję Trend w Hiszpanii.

Obecnie jestem studentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, co zajmuje większość mojego czasu. Poza studiowaniem, uwielbiam podróżować i jeździć konno. Pasję do podróży przejęłam od mamy już jako mała dziewczynka. Miałam okazję zwiedzić trochę świata za co jestem bardzo wdzięczna. Teraz dodatkowo, dzięki pracy modelki będę mogła połączyć pracę i podróże, dlatego ogromnie cieszę się z takiej okazji.” – dodaje Agata.

Instagram did not return a 200.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Dzień Mamy

Następny

#BEAUTYMAG: Domowy sposób na biały uśmiech