#MODAMAG: Nadzieja w stylu LOUIE

Markę Louie obserwujemy już od dawna, ich kolekcje mają zawsze swój głębszy sens. Natomiast, w rolę modelek wcielają się normalne, piękne dziewczyny, z którymi możemy się utożsamiać.

nadzieja

Ostatnio wszyscy żyjemy nadzieją na lepsze jutro – HOPE to również motyw przewodni oraz tytuł najnowszego dropu marki.
Mamy nadzieję, że tych rzeczach wszystkie będziemy wygodnie spełniały się, odpoczywały, realizowały swoje pasje, spędzały czas z bliskimi i dbały o siebie – w domu. – mówi Sandra Grabowska, projektantka i właścicielka Louie.

przyjazne środowisku

Kolekcja wykonana jest z materiałów takich jak tencel, batyst, len i bawełna. W ich wyborze, Louie kierowało się nie tylko ich zaletami wizualnymi i użytkowymi – istotne było również to, że ich produkcja jest przyjazna środowisku.

modowy must have

Co znajdziecie w nowym dropie od Louie? Między innymi: miękkie; przewiewne szorty, jasny szlafrok z domieszką jedwabiu, top wiązany z przodu (idealny do spania) i cudny komplet w kolorze lodów truskawkowych.
Nam spodobały się spodnie z cienkiego batystu, które możecie nosić zarówno ‘po domu’ jak i latem na wieczorne wyjście do ulubionych szpilek lub slip-on’ów.  Warto też podkreślić, że najnowsza sesja wizerunkowa Louie powstała w przydomowym ogródku.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#DESIGNMAG: Elektryczna hulajnoga

Następny

#BEAUTYMAG: #Dailyroutine: Iga Novinska