/

#DESIGNMAG: Elektryczna hulajnoga

Dziś opowiemy Wam, o akcji “Bohaterowie Nie Płacą!” i o nowych hulajnogach, które pojawiły się już w kilku polskich miastach. Cieszy nas to, że firma Bolt, też dołożyła swoją cegiełkę do pomocy dla tych, którzy codziennie narażają swoje życie w walce z COVID-19.

bezpieczny transport

 Już kilka razy, zdarzyło się nam przemieszczać tym ekologicznym środkiem lokomocji. To ogromna frajda w dobrej cenie. Bolt zaprezentował niedawno własny model elektrycznej hulajnogi i jeżeli jesteście użytkownikami aplikacji  możecie przetestować ją (jako jedni z pierwszych) w Warszawie, Krakowie i Lublinie.
Hulajnogi Bolt są niezwykle lekkie – ważą zaledwie 17 kg dzięki wykorzystaniu aluminium. Zaprojektował je specjalny wewnętrzny zespół konstruktorów z Estonii. Akumulator takiej  hulajnogi pozwala na przejechanie nawet 40 km na jednym ładowaniu. Jednoślad osiąga maksymalną prędkość 25 km/h, przednie i tylne podświetlenie zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania w godzinach późno popołudniowych. Bardzo spodobał się nam też pomysł akcji  “Bohaterowie Nie Płacą!“. O co w niej chodzi? Już wyjaśniamy! Wszystkie przejazdy elektrycznymi hulajnogami Bolt dla pracowników służby medycznej, którzy codziennie walczą o nasze zdrowie, będą bezpłatne.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MOTOMAG: Jedź ostrożnie!

Następny

#MODAMAG: Nadzieja w stylu LOUIE