/

#DESIGNMAG: Wsparcie od Samsung

Na #stylemagpl (od zawsze) lubimy pisać o akcjach charytatywnych lub innych wspierających nas lokalnie/globalnie. Szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, pozytywne wiadomości są na wagę złota.

materiały prasowe Samsung
materiały prasowe Samsung

Dochodzą do nas smutne informacje, że większość firm zwalnia swoich pracowników. Naszym zdaniem (oczywiście są też wyjątki) nie jest to do końca fair, jednak dziś skupimy się na działaniach firmy SAMSUNG, które zrobiły na nas ogromne, pozytywne wrażenie.

materiały prasowe Samsung/Galaxy Book S
materiały prasowe Samsung/Galaxy Book S

niezbędne wsparcie

Firma Samsung przekazała w formie dotacji rządom i społecznościom, które zostały najbardziej dotknięte epidemią COVID-19, środki finansowe i urządzenia o łącznej wartości 29 milionów USD. Oprócz zakupu wyrobów medycznych i zestawów higienicznych, takich jak maski ochronne, marka przekazała smartfony pacjentom na kwarantannie, aby mogli utrzymywać kontakt z rodzinami i przyjaciółmi. Oprócz tego – oczyszczacze powietrza i inne urządzenia zostały wydane szpitalom i miejscom przeznaczonym na kwarantannę. Fajną informacją jest też to, że Samsung udostępnił  tablety ośrodkom edukacyjnym, tak aby dzieci mogły kontynuować naukę poza szkołą.

materiały prasowe Samsung/Galaxy Note 10
materiały prasowe Samsung/Galaxy Note 10

Na koniec, cytat z informacji prasowej Samsung, który naszym zdaniem, każdy powinien wziąć sobie do serca – “Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy trzymać się razem, nie tylko po to, aby sprostać temu wyzwaniu, ale również aby zyskać po jego zakończeniu jeszcze większą siłę.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#BEAUTYMAG: Zadbaj o włosy

Następny

#MODAMAG: Fashion story X VEJA