//

#BEAUTYMAG: #Dailyroutine: Nikola Stajszczak & LA Story by Dorota Szulc

W obecnej sytuacji możemy jedynie pomarzyć o podróżach, dlatego dziś w #stylemagpl x #dailyroutine mamy dla Was coś specjalnego!
Wywiad ze zdolną i zjawiskowo piękną modelką Nikolą Stajszczak, przeplatany jej klimatycznymi zdjęciami, autorstwa Doroty Szulc, prosto z Los Angeles.

fot. Dorota Szulc


Nikola, dziękuję, że znalazłaś czas na rozmowę z nami. Dużo się u Ciebie ostatnio dzieje – między innymi ta piękna kampania dla Renee. Gratuluję!

Wracając do tematu naszej rozmowy – pierwsze pytanie – czy masz swoją wypracowaną poranną rutynę? 

Dziękuję! Tak, mam – to jak rozpocznę poranek, ma duży wpływ na resztę mojego dnia. To czas, w którym mogę mu nadać właściwy ton i przygotować się do działania. Jeżeli udało mi się przespać (co najmniej) 8 godzin i mam jeszcze czas przed wszystkimi swoimi zajęciami (wykładami na studiach, castingami lub innymi obowiązkami) to ważne jest, żeby zrobić poranny trening. Ostatnio moimi ulubionymi ćwiczeniami, zwłaszcza wcześnie rano, jest ‚hot yoga’. Już wyjaśniam o co chodzi 🙂 To intensywna yoga w bardzo nagrzanym pomieszczeniu, często z dodatkowym obciążeniem w postaci ciężarków, piłek i drążka. Wiesz… dobry trening to jak zastrzyk endorfin, który gwarantuje wspaniałe samopoczucie przez cały dzień! Później muszę wygospodarować trochę czasu na pyszne i pożywne śniadanie, które zazwyczaj składa się z avocado toast z jajkiem.

fot. Dorota Szulc


Wow! Bardzo intensywny start dnia, ale brzmi świetnie! A wieczór? Masz jakieś sposoby na relaks?

Po całym dniu poza domem, lubię się wyciszyć.
W odprężeniu pomaga mi gotowanie, świeczki o moim ulubionym zapachu i muzyka relaksacyjna. Jeżeli mam troszkę więcej czasu, biorę dłuuugą gorącą kąpiel a na twarz nakładam maseczkę z alg. Niestety zwykle kończy się na szybkim prysznicu. Od czasu do czasu, mniej więcej godzinę przed pójściem spać, lubię też wyłączyć całą elektronikę i poczytać książkę w łóżku. To taki elektroniczny detoks 🙂 musisz spróbować!

fot. Dorota Szulc
fot. Dorota Szulc


Jak dbasz o cerę? Masz przepiękną skórę!

Dziękuję! Zdecydowanie najważniejszy jest krem z filtrem, chroniący przed promieniami UV. Jednak zanim go nałożę, używam serum z witaminą C. A na noc na oczyszczoną twarz – tonik i krem nawilżający.
To wszystko! 🙂

Instagram did not return a 200.


 Nikola Stajszczak z Dorotą Szulc, spotkały się w Los Angeles na długo przed epidemią COVID-19.
Pamiętajcie – akcja #zostanwdomu jest bardzo bardzo ważna! Nie narażajmy siebie ani innych. Pozdrawiamy Was ciepło i życzymy dużo zdrowia!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MOTOMAG: Szkoła Bezpiecznej Jazdy RENAULT

Następny

#BEAUTYMAG: Zadbaj o włosy