#MODAMAG: Polska marka Sabrina Pilewicz

O Sabrinie Pilewicz pisaliśmy jakiś czas temu w naszym cyklu ‘Super Polka’. Z wielką przyjemnością zaglądamy na stronę projektantki, która znana jest z wyjątkowej dbałości o detal i zamiłowania do minimalizmu. Dziś wybraliśmy dla Was, nasze ulubione modele torebek z jej wiosennej kolekcji.


Modello PESSIONE czyli #retrobag

Pessione to bardzo kobieca, dzienna torebka, która świetnie prezentuje się zarówno trzymana na rączce, noszona cross-body na wygodnym pasie czy na eleganckim grubym łańcuszku. Jest niezwykle funkcjonalna i uniwersalna w stylizacji. To idealna torebka w rozmiarze midi.


Modello CHIA czyli #bonbonbag

Mała wersja torebki-worka o foremnej podstawie i miękkiej konstrukcji zamykanej za pomocą skórzanego sznurowadła. Ta dziewczęca #bucketbag to ponadczasowy model. Chia sprawdzi się zarówno w eleganckiej wersji, jak i w sportowym look’u noszona na tkanym pasie. W tym sezonie, powraca w pięknym i apetycznym kolorze „tiramisu”, piaskowym beżu oraz szlachetnej, gołębiej szarości.


Modello CORLEONE czyli #messagebag
Corleone przyjęła pseudonim #messagebag.  Symbolizuje ducha nowoczesnej generacji kobiet, które sympatyzują z digitalnym światem, cenią sobie prawdziwe piękno i dbałość o detal. Widoczny symbol koperty na froncie, to nie koperta papierowa. To koperta z wyświetlacza smartfonu, tabletu, oznaczająca krótką wiadomość tekstową. W tym sezonie, w kolorach w piaskowego beżu oraz gołębiej szarości.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#FOODMAG: Wegański Mazurek Wielkanocny

Następny

#FOODMAG: #Staysafe pomoc w wielkim stylu