/

#FOODMAG: #Staysafe pomoc w wielkim stylu

Kolejna międzynarodowa firma, zasługuje na uznanie za pomoc w tak trudnych, dla nas wszystkich chwilach. Pizza Hut, z własnej inicjatywy rozpoczęła pomoc służbom medycznym, które walczą z pandemią koronawirusa.

Pizza Hut dołączyła również do do ogólnopolskiej inicjatywy obywatelskiej wspierającej personel medyczny w czasie walki z pandemią koronawirusa #WzywamyPosiłki. Kilkudziesięciu pracowników restauracji przygotowało i dostarczyło bezdotykowo ponad 3500 posiłków do placówek służby zdrowia w całej Polsce. Do każdego zamówienia pracownicy dodają także wiadomość z podziękowaniami i słowami wsparcia. Firma pomaga szpitalom m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Olsztynie, Krakowie, Szczecinie.

 Pizza Hut uruchomiła również bezkontaktową sprzedaż. Dostarcza pizzę pod drzwi, bez bezpośredniego kontaktu z dostawcą.
Mamy nadzieję, że te wszystkie środki ostrożności, pozwolą w tym trudnym czasie naszym gościom cieszyć się smakiem swojej ulubionej pizzymówi Maja Wagner marketing specialist w Pizza Hut.Dokładamy wszelkich starań by klienci mieli pewność, że troszczymy się o ich zdrowie. A jednocześnie nie czuli się pozbawieni tej drobnej przyjemności jaką jest jedzenie. Zwłaszcza jeśli byli naszymi stałymi bywalcami. Teraz, kiedy musimy dostosować się do zupełnie innych warunków życia, dla wielu gotowa i ciepła pizza dostarczona pod drzwi, to spore ułatwienie. Na pewno też nie będą to jedyne środki bezpieczeństwa czy rozwiązania. Niezwykle mocno identyfikujemy się z naszą nową zasadą #StaySafe z Pizza Hut i myślimy o kolejnych udogodnieniachdodaje.

Co ważne pracownicy restauracji Pizza Hut respektują szczególne zasady bezpieczeństwa we wszystkich restauracjach – zgodne z obowiązującymi obecnie obostrzeniami. Co to znaczy? Jeszcze skrupulatniej niż dotychczas dbają o porządek i higienę – m.in. noszą rękawiczki, częściej myją i odkażają ręce oraz terminale płatnicze.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Polska marka Sabrina Pilewicz

Następny

#FOODMAG: Wielkanocne ciasto marchewkowe