#BEAUTYMAG: #Dailyroutine: Lanberry

Fot. Karolina Krasińska
Fot. Karolina Krasińska

Dziś w #stylemagpl x #dailyroutine gościmy Lanberry – to jedna z naszych ulubionych, polskich wokalistek. Z Małgorzatą Uściłowską – Lanberry, rozmawiała nasza Redaktor Prowadząca Iga Novinska.

fot. Adam Romanowski
fot. Adam Romanowski

Gosiu, dziękuję, że znalazłaś czas na rozmowę z nami!
Jestem wielką fanką Twojej najnowszej piosenki “Tracę”, ale wracając do tematu naszej rozmowy 🙂 powiedz mi proszę, od jakich zabiegów pielęgnacyjnych zaczynasz swój dzień?

Dziękuję, to bardzo miłe!
Podstawą pielęgnacji, w moim przypadku jest sen – optymalnie 7-8 godzin. Często swój dzień zaczynam od przemycia twarzy zimną, wręcz lodowatą wodą. Później używam mojej ulubionej, podwójnie oczyszczającej pianki w kremie. Nie zapominam też o ulubionych kremach, takich które neutralizują stres lub regulują rytm dobowy skóry. Do tego dokładam krem pod oczy, ale niestety tutaj nadal szukam swojego ideału 🙂

A jak wygląda Twój codzienny makijaż?

Zdecydowanie stawiam na #makeupnomakeup. Lekki podkład, mocniej podkreślone brwi, cieliste cienie, konturowanie i tusz do rzęs. Na usta zazwyczaj nakładam czekoladowy, matowy błyszczyk i podkreślam cielisto-beżową matową konturówką. Cienie, bronzer oraz pomadki są zazwyczaj w chłodnych odcieniach brązu.

Czy w kosmetyczce masz takie produkty, bez których nie wyobrażasz sobie wieczornej pielęgnacji?

Tak! Mój stały zestaw, to płyn micelarny z wodą termalną oraz olej migdałowy. Makijaż zmywam bawełnianymi ręczniczkami, potem używam pianki oczyszczającej. Ostatni krok, to odpowiedni krem na noc z substancjami złuszczającymi naskórek oraz witaminą C, E i H, minerałami i bogaty w substancje nawilżające.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Nowojorska marka I.N.D.Y Sunglasses

Następny

#FOODMAG: Wegański Mazurek Wielkanocny