/

#MODAMAG: Nowojorska marka I.N.D.Y Sunglasses

Nowy Jork to jedno z moich ulubionych miast. Jesienią zeszłego roku, wybrałam się tam, żeby zrobić materiał o podróży z psem, dla jednej z polskich telewizji (którego fragmenty możecie zobaczyć TU). Właśnie wtedy, zupełnie przypadkiem, odkryłam I.N.D.Y Sunglasses i o nich Wam dziś opowiem.


Za sukcesem  tej brooklyńskiej marki stoi kobieta – Indie McFarlane (zdjęcie powyżej, po prawej stronie). Jej projekty noszą gwiazdy i influencerzy m.in. Alicia Keys, Lucy Williams, Rico Nasty.


Marka ostatnio wypuściła hitową kolekcję INDYPENDENT. Jej znakiem rozpoznawczym są okulary ze złotymi napisami, które nie utrudniają widzenia.
Projektantka Indy McFarlane pracuje nad kolejnym fasonem okularów z napisem “Self Care”. Procent z ich sprzedaży trafi do organizacji wspierających walkę z wirusem COVID-19.

Niedługo, ich okulary będziecie mogli kupić również w TOP SHOP. Niestety brand wycofał się z polskiego rynku jakiś czas temu, ale ich produkty są dostępne również w internecie.
Bardzo lubię zaglądać na ich instagramowy profil, w poszukiwaniu modowych inspiracji. Dziewczyny na zdjęciach są naturalne i można często podpatrzeć fajne stylówki.

 

Instagram did not return a 200.


Link do sklepu I.N.D.Y SUNGLASSES zostawiamy Wam poniżej.
www.storebyindy.com
Udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#FOODMAG: Włoski deser Panforte

Fot. Karolina Krasińska
Następny

#BEAUTYMAG: #Dailyroutine: Lanberry