#DESIGNMAG: Idealny telewizor

Okej, wiemy już, że na pewno pozostaniemy w domowych pieleszach jeszcze przez kilka tygodni. I co teraz? Czym się zająć, gotować? A może obejrzeć wszystkie sezony ulubionego serialu? Dzisiaj, wspólnie wybierzemy idealny telewizor! Taki, który sprosta wymaganiom najnowszych gier czy filmów w 4k (a nawet 8k!).

rozmiar ma znaczenie

Wiele razy (pewnie) zastanawialiście się, czy duży odbiornik nie będzie wyglądał źle na Waszej ścianie. Bo przecież, taki o większej przekątnej, może być nieestetyczny, kiedy jest wyłączony. Nic bardziej mylnego!
Samsung zaproponował rozwiązanie, dzięki któremu nasz telewizor pięknie wkomponuje się w domową przestrzeń. Jak? Już tłumaczymy o co chodzi!
Tryb Ambient, który wyróznia telewizory QLED 4K i QLED 8K, sprawia, że telewizor – niczym kameleon – dopasuje się do wnętrza (zdjęcie powyżej). Wyobraź sobie, że wtedy kiedy nie oglądasz filmów, na ekranie możesz wyświetlić np. wzór tapety czy kolor ściany, na której zainstalowany jest sprzęt. Wow! Prawda?
Telewizor z powodzeniem przeobrazimy także w nośnik informacji, na którym zobaczymy bieżące newsy czy prognozę pogody. Zależnie od preferencji, ekran można zamienić w stylowy dodatek, który pokazuje dekoracyjne motywy, grafiki, zdjęcia czy kolorowe efekty świetlne.
Dodatkowo, dzięki uchwytowi przylegającemu, wybrane telewizory QLED oraz The Frame  – niczym obraz – mogą zawisnąć płasko przy samej ścianie lub stanąć na Twojej pięknej komodzie, dzięki sprzedawanym osobno podstawom.

Jeżeli nie możecie się zdecydować jaki rozmiar nowego telewizora wybrać mamy dla Was coś super! Specjalna promocja od Samsung. Ofertą „Nie żałuj sobie wielkich emocji” objęte są wybrane telewizory Samsung o przekątnej ekranu od 65 cali w górę. Lista obejmuje flagowe modele QLED 8K, premium 4K oraz modele z serii RU7000, RU8002, a także telewizor Samsung The Frame. Promocja potrwa do 11 kwietnia 2020 roku. Więc trzeba się spieszyć!


Szczegóły, w tym lista partnerów biorących udział w promocji i lista modeli: www.promocjaduzeTV.samsung.pl.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MOTOMAG: Seat rozpoczął produkcję respiratorów

Następny

#YOURSTYLEMAG: Przejdźmy na TY