#BEAUTYMAG: #Dailyroutine: Aga Stachurska

Witamy Was w naszym nowym cyklu #dailyroutine. Postanowiliśmy lubianym przez Was osobom, zadać trzy krótkie pytania, dotyczące ich dziennej rutyny pielęgnacyjno – makijażowej. Czekamy również na wskazówki i pomysły, tzn. kogo Waszym zdaniem powinniśmy zaprosić do #stylemagpl x #dailyroutine!
Na pierwszy ogień, rozmowa z piękną Agą Stachurską. Influencerką, którą na Instagramie obserwuje imponująca ilość  339k followersów!

Aga, bardzo dziękuję, że znalazłaś czas, żeby chwile z nami porozmawiać. Cieszę się również, że to Ty rozpoczynasz cykl naszych artykułów. Bardzo lubię przeglądać Twój Instagram! Czy zdradzisz naszym czytelniczkom, co robisz, żeby Twoja cera wyglądała dobrze? Jaka jest Twoja poranna rutyna?

Cześć! Ja również dziękuję za zaproszenie. Zaraz po przebudzeniu, myję twarz pianką oczyszczającą (używam jej też do zmywania makijażu). Kolejny krok, to woda termalna a na koniec zawsze nakładam (wklepując) krem nawilżający z filtrem SPF. To bardzo ważne!

A Twój make-up? Btw. Masz przepiękne brwi!

Dziękuję! 🙂 Na co dzień używam podkładu, korektora, czasem tego zielonego – do lepszego zamaskowania niedoskonałości. W swojej kosmetyczce mam też bronzer, róż i rozświetlacz. Oczywiście nie zapominam o tuszu do rzęs – w moim przypadku dolnych i żelu do brwi.
Do finalizacji całego look’u lubię używać pudru utrwalającego i delikatnej szminki nawilżającej lub błyszczyka.

 Ostatnie pytanie – czy zdarza Ci się pójść spać w makijażu? Jakich kosmetyków używasz przed snem?

Przed snem zmywam makijaż (zawsze!) pianką, o której mówiłam wcześniej. Niestety wieczorem, muszę zrobić to kilka razy, żeby mieć pewność, że twarz jest dobrze oczyszczona. Kolejnym krokiem jest serum, czasami kwas a na koniec krem mocno nawilżający na noc + od czasu do czasu maść, którą nakładam punktowo na niedoskonałości.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#YOURSTYLEMAG: Przejdźmy na TY

Następny

#MODAMAG: Promod w trosce o zdrowie