#MODAMAG: Polska marka MOYE

Dziś opowiemy Wam o MOYE, marce której produkty powstają w Polsce, we współpracy z lokalnymi firmami, i która funkcjonuje w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i otoczeniem.


Magdalena i Melania Wyszomierskie
– założycielki marki, na pierwszym miejscu stawiają jakość i komfort. Delikatne i przyjemne materiały są wybierane z dbałością o najmniejszy szczegół i właśnie dlatego projekty MOYE są tak wyjątkowe.


Najnowsza kolekcja MOYE ‘Allure’ to nie tylko odzież, ale również premierowe modele jedwabnych akcesoriów. Nas szczególnie zachwyciła jedwabna torebka. Obok klasycznych (również) jedwabnych gumek do włosów, MOYE proponuje dużą, podwójną kokardę oraz oversize’ową scrunchie, które dodadzą kobiecości i charakteru każdemu lookowi, a także wyjątkowy turban wykonany z satyny jedwabnej.


Allure, to do tej pory najbardziej wieczorowa kolekcja MOYE, która zaciera granice między homewearem a outwearem. Zamiast sezonowości opiera się na uniwersalności i zmysłowym minimalizmie. To modele, które mogą być noszone jako luskusowy homewear lub elegancka odzież na co dzień i wieczór.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#ARTMAG: #Fotografiadomowa według Kaśki Marcinkiewicz

Następny

#MOTOMAG: Seat rozpoczął produkcję respiratorów