#DESIGNMAG: Filmowa biblioteka od Huawei

Użytkownicy smartfonów Huawei będą mogli skorzystać z usługi Huawei Video. W zupełnie nowej odsłonie i w elastyczny sposób – poprzez subskrypcję lub jednorazowe wypożyczanie. Już tłumaczymy o co chodzi!


Polska jest jednym z dziesięciu europejskich krajów, w których marka uruchamia usługę Huawei Video. Po raz pierwszy została ona wprowadzona we Włoszech i w Hiszpanii we wrześniu 2018 roku, gdzie zyskała dużą popularność wśród użytkowników. W 2020 roku Huawei powiększyło ofertę o ponad 50 000 nowych tytułów, w tym 30 000 treści bezpłatnych. Co tydzień biblioteka będzie uzupełniania o nowe tytuły – międzynarodowe i lokalne seriale, hity kinowe, sport, filmy dokumentalne oraz krótkie wideo.


W bibliotece Huawei Video można znaleźć treści dostarczane przez międzynarodowych i europejskich dostawców rozrywki takich jak:
Rakuten TV – jedna z wiodących w Europie platform „wideo na życzenie”;
FilmBox – jeden z największych serwisów z filmami;
BBC News – globalny serwis informacyjny;
BazaarTV – platforma z filmami o modzie;
STINGRAY – wieloplatformowy serwis muzyczny transmitujący koncerty;
DailyMotion – serwis internetowy umożliwiający prezentację filmów, wideoklipów lub własnych mini produkcji;
ToonGoggles – serwis z ponad 5 tysiącami kreskówek dla dzieci;
The Explorers – filmy dokumentalne w 4K.

Interfejs Huawei Video został zaprojektowany z myślą o osobach oglądających treści na smartfonach, a dzięki wygodnym konfiguracjom i zakładce „Ulubione”, pozwala użytkownikom spersonalizować i dostosować kolejność kanałów, które oglądają najczęściej. Usługa umożliwia również użytkownikom pobieranie i oglądanie treści offline.
Brzmi ciekawie? Zaktualizuj apkę Huawei Video za pośrednictwem Huawei AppGallery i ciesz się dostępem do ponad 50 000 nowych tytułów, w tym 30 000 treści bezpłatnych!

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MOTOMAG: Podróż w czasie

Następny

#MODAMAG: Eko moda