/

#DESIGNMAG: Domowe biuro & SPA

Wracam do Was po małej przerwie. Musiałam odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jak się trzymacie? Mam nadzieję, że jesteście zdrowi i mówiąc wprost – dajecie sobie z tym wszystkim radę. Długo zastanawiałam się nad tym jakie artykuły są teraz na miejscu i o czym powinnam pisać. Zdecydowałam, że postaram się skupić na tym co możemy robić w domu, żeby nie zwariować.


Staram się ograniczyć zakupy w internecie. Niektórzy z nas stracili pracę lub po prostu planują wydatki ostrożniej niż do tej pory. Jednak możemy pozwolić sobie na zakup małego drobiazgu, który umili nam spędzanie czasu w domu. Jak wszyscy wiemy #homeoffice to nie urlop 🙂 Pracujemy w taki sposób na jaki pozwala nam obecna sytuacja. Dlatego warto poprawić sobie humor nastrojową kąpielą w wannie lub zapalić pachnącą świecę przy biurku.


W poszukiwaniu inspiracji zaglądam zwykle na stronę WESTWING. Bardzo lubię od czasu do czasu przy porannej kawie przejrzeć sobie ich asortyment, to trochę taka forma relaksu, która kończy się zakupem świecy albo świecznika, których mam stanowczo za dużo 🙂


Zaopatrzyłam się również w całkiem sporą kolekcję maseczek – tych nawilżających, oczyszczających, do włosów, stóp etc. Jak nigdy prawie codziennie wieczorem biorę długą kąpiel i wreszcie mogę poczytać ulubioną książkę. Wracam też do ulubionych magazynów. Stare, zagraniczne wydania Vogue i Cosmopolitan. Przeglądam też JOY’a z czasów kiedy pracowałam tam jako redaktor, producent i stylista.


Reasumując, to właśnie za sprawą tych najmniejszych szczegółów (ozdobnych koszy, świec, miękkich ręczników) udało mi się odprężyć. Teraz Ty spróbuj zrobić to samo – usiądź wygodnie z ziołowym naparem lub kieliszkiem wina, włącz ulubioną muzykę, weź do ręki magazyn lub książkę i… odpoczywaj! Brzmi jak wieczór idealny, prawda?
Zostań w domu!

Większość produktów ze zdjęć (i o wiele, wiele więcej!) znajdziecie TU.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#BEAUTYMAG: Polska marka Annabelle Minerals

Następny

#MODAMAG: Polska marka DayShift