#BEAUTYMAG: Polska marka Annabelle Minerals

Wracamy do naszego ulubionego cyklu artykułów #polskamarka i dziś, rozmawiamy z Anną Strzemecką – ekspertem Annabelle Minerals. O czym? O najgorętszych trendach makijażowych na sezon Wiosna/Lato 2020.

Annabelle Minerals

Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals są produkowane w Polsce. Marka ma w swojej ofercie 22 odcienie podkładów w trzech formułach: rozświetlającej, matującej i kryjącej. Taka mnogość kolorów daje gwarancję, że każda kobieta znajdzie swój własny, idealny odcień. Dodatkowo Annabelle Minerals to kosmetyki mineralne, które pozwalają Ci również na wykończenie makijażu: róże, pudry, cienie do powiek, korektory, rozświetlacze oraz produkty prasowane.
Skład? Prosty i zdrowy dla naszej skóry. Rozświetlająca mika, matujący i antybakteryjny tlenek cynku, zapewniający ochronę przeciwsłoneczną dwutlenek tytanu oraz odpowiedzialne za kolor tlenki żelaza.


Aniu, bardzo dziękujemy, że znalazłaś czas na spotkanie!
W rozmowach z moimi koleżankami często pojawia się temat kosmetyków.
Jak się malować, żeby nie przesadzić i które kolory powinny znaleźć się w naszej kosmetyczce w nadchodzącym sezonie?

Bardzo dziękuję za zaproszenie! Po pierwsze, na powiekach królować będą odcienie żywiołowe, soczyste, neonowe- rzucające się w oczy, w szczególności: zieleń, pomarańcz, żółć (odcienie mocno akcentowane na wybiegach mody).

Wow, odważnie! A który z kolorów będzie najmodniejszy?

Według Instytutu Pantone to kolor Claccic Blue, który z pewnością będzie dominował w tym sezonie. Cień mineralny Annabelle Minerals w kolorze Cornflower idealnie wpisuje się w ten trend!


Okej, a czy kobiety, które nie przepadają za intensywnym makijażem znajdą coś dla siebie?

Oczywiście! Dla delikatniejszego makijażu warto sięgnąć po pastelowe kolory. Wystarczy jeden, wybrany cień nałożyć na całą powiekę np. jeden z cieni mineralnych Annabelle Minerals Lilac, Loollipop lub Water Ice.

A co z ustami?

Na ustach na nowo pojawi się blask, który śmiało możemy zaakcentować zapomnianym błyszczykiem w swoim ulubionym odcieniu. 

Jak umiejętnie wprowadzić to wszystko o czym rozmawiałyśmy w nasz codzienny makijaż?

 Odcienie wyraziste i mocne, warto przenieść w postaci „akcentu” na powiece np. w postaci kolorowej kreski. W tej roli, świetnie sprawdzą się cienie mineralne Annabelle Minerals w odcieniach: Mint, Cardamon lub cienie glinkowe w kolorach: Ice Tea, Lemonade.  Moja wskazówka – dzięki lekko zwilżonemu pędzelkowi cień mineralny zamienia się w eyeliner!
Poza tym, bezustannie w trendach plasuje się tzw. make-up no make-up z efektem glow. Delikatnie rozświetlona skóra nada naszej cerze promienności, ale też zdrowego blasku, który jest tak pożądany! Mój numer jeden to podkład mineralny rozświetlający Annabelle Minerals, dostępny w aż 22 odcieniach!

Wszystkie kosmetyki Annabelle Minerals możecie kupić w sklepie internetowym marki a listę salonów stacjonarnych znajdziecie TU.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#DESIGNMAG: Ekskluzywny koncept FHouse Warsaw

Następny

#DESIGNMAG: Domowe biuro & SPA