/

#FOODMAG: Na lepszy humor

Idealna recepta na chandrę albo gorszy dzień? Kocyk, Netflix i pudełko lodów. Jakich?
Nasze ulubione to zdecydowanie te od Ben&Jerry’s. 14 lutego odbyła się wyjątkowa premiera ich nowego smaku Netflix & Chill’d – Ben&Jerry’s .

Netflix&Chilll’d Peanut Butter Ice Cream with Sweet & Salty Pretzel Swirls & Fudge Brownies to połączenie bestsellerowych smaków Ben&Jerry’s: pysznego masła orzechowego, słodko-słonych precli i czekoladowego pokruszonego, brownie. Co więcej, to nie jest edycja limitowana i trafi do stałej sprzedaży. Najpierw Netflix&Chilll’d będzie można kupić w hipermarketach Carrefour w całej Polsce. W Warszawie i okolicach będzie je także można zamówić online w trakcie śledzenia losów bohaterów “Domu z papieru” “Sex Education”, “Crown” czy “Orange is the new black”, czyli produkcji którymi lody były już promowane. Umożliwią to sklep internetowy Frisco.pl albo dostawy UberEats. Od kwietnia będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej w całej Polsce!

Ważne sprawy

Oprócz emocji filmowych i oryginalnych smaków, marki angażują się w działania dotyczące ważnych dla współczesnego świata spraw. Zarówno lody Ben&Jerry’s i produkcje Netfliksa tworzone są, by propagować tolerancję, ciekawość świata i wzajemne wspieranie drugiej osoby.

 

 Uwielbiamy to, że Netflix tak samo jak my jest zaangażowany w integrację, różnorodność, innowacyjność i dostarczanie swoim fanom radości – mówi Martyna Kaczmarek Brand Manager CEE marki Ben & Jerry’s.Właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć siły i zaskoczyć fanów podwójną dawką emocji. Dla Ben&Jerry’s to także kontynuacja dłuższej historii tworzenia smaków  w partnerstwie z cenionymi ludźmi i organizacjami. – dodaje.

Krótko o Ben&Jerry’s

Od 1978 roku firma Ben&Jerry’s zajmuje się produkcją przepysznych lodów, a założyli ją koledzy ze szkolnej ławki – Ben Cohen i Jerry Greenfield. Ich celem jest (i zawsze było!) tworzenie najlepszych lodów w najprzyjemniejszy sposób. W ich asortymencie korzystamy ze składników zgodnych z zasadami i certyfikacją Fair Trade, bez GMO, w tym cukru, kakao, wanilii, bananów i kawy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MOTOMAG: Problem FOMO x Renault

Następny

#MODAMAG: Nowości od Hunter