#ART&DESIGNMAG: Natura we wnętrzach IKEA

Przedstawiamy Wam najnowsze propozycje od IKEA, które pojawią się w sklepach już w lutym.
Właśnie w tym miesiącu skupiamy się na świadomym stylu życia, blisko natury. Niezależnie od tego czy mieszkacie na wsi, czy w mieście, możecie wprowadzić do swojego domu naturę za pomocą odpowiednich dodatków i kolorów. Szczególnie wtedy, kiedy za oknem jest szaro a słońce ‘zagląda’ do nas sporadycznie.

Zaokrąglone oparcie i podłokietniki w fotelu BINGSTA tworzą wygodny kącik do czytania. Do wyboru są dwie wersje, z niskim i wysokim oparciem oraz dwa kolory: przygaszony, elegancki szary lub modny odcień ciemnego żółtego.

BINGSTA fotel 499 zł

KORNSJÖ – szafka i toaletka, która idealnie nadaje się do przedpokoju albo do każdego innego miejsca! Daje wiele możliwości przechowywania toreb, butów i drobiazgów.

KORNSJÖ szafka z lustrem 699 zł

Emanujące wiosną, zielone liście na zasłonach ALPKLÖVER wprowadzają do pomieszczenia powiew świeżości. Przepuszczają światło dzienne, ale też zapewniają odrobinę prywatności, idealnie nadając się do warstwowych rozwiązań do okien.

ALPKLÖVER komplet zasłon 99,99 zł

Czemu by tak nie zdecydować się na śmiały, ciemnoczerwono-brązowy kolor frontów kuchennych?
Wilgoć i uderzenia im nie straszne, a plamy łatwo zmyć. Możesz łączyć nowoczesne fronty KALLARP z bardziej tradycyjnymi meblami, by stworzyć w kuchni tętniący życiem wystrój.

KALLARP front szuflady 60 zł sztuka

Dolna i tylna ścianka gablotki BOMARKEN ma lustrzaną powierzchnię, dzięki czemu umieszczone wewnątrz przedmioty będą się pięknie prezentować.

BOKMARKEN gablotka 79,99 zł

BOKMARKEN gablotka 79,99 zł

Czerwony wazon ANLIGEN jest wykonany ze szkła i idealnie nadaje się na pojedynczy kwiat lub sadzonki.

ANLIGEN wazon 5,99 zł

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Polska marka Local Heroes

Następny

#ART&DESIGNMAG: Glamour w wersji domowej