#MODAMAG: Polska marka Christine Granville

Wracamy do naszego cyklu #polskamarka, gdzie opowiadamy o naszych rodzimych firmach. Jednak ten tekst, mógłby wpasować się również w artykuły #superpolka, dlaczego?
Dziś opowiem Wam o dwóch niezwykłych kobietach, jedną z nich jest Agnieszka Bobrukiewicz założycielka marki Christine Granville. Natomiast druga to Krystyna Skarbek, która stanowiła inspirację dla Agnieszki w tworzeniu tego brandu.

Christine Granville to marka zegarków z silnym pierwiastkiem kobiecym. Jej ideą jest motywowanie i wspieranie kobiet w biznesie – 8 złotych ze sprzedaży każdego zegarka, jest przekazywane na rzecz Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Agnieszka Bobrukiewicz – bizneswoman i mentorka kobiet, odnosząca sukcesy w międzynarodowym środowisku. Lata pracy w typowo męskim otoczeniu nauczyły ją twardego i stanowczego podejścia do biznesu oraz odwagi i łatwości w podejmowaniu ryzyka. Od lat zaangażowana jest w różnego rodzaju akcje charytatywne i programy mentorskie, dzięki którym pomaga i dzieli się swoją wiedzą z innymi kobietami.

“Zdecydowałam się połączyć swoje wieloletnie doświadczenie z potrzebą wsparcia kobiet w ich rozwoju zawodowym. Oprócz tego od zawsze podziwiałam silne kobiety, takie jak Krystyna Skarbek. To właśnie jej historia zainspirowała mnie do założenia marki Christine Granville. Dla polskiej agentki czas odgrywał ogromną rolę, każda minuta była na wagę złota, każda sekunda decydowała o życiu jej i innych osób. Dlatego w mojej głowie zrodził się pomysł na stworzenie produktu, który będzie symbolem tego, jak ważną funkcję pełni czas w naszym życiu i w samym procesie zmiany, której możemy wspólnie dokonać.” – przyznaje Agnieszka Bobrukiewicz.

Christine Granville to połączenie minimalizmu i ponadczasowej klasyki inspirowanej modą lat 20. i 30. Zegarki dopracowane są w każdym detalu. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów – jego sercem jest precyzyjny japoński mechanizm. O wytrzymałości zaś świadczy zastosowanie szkła szafirowego w obudowie tarczy. Design zegarków można dowolnie zmieniać wybierając między trzema kolorami tarczy i różnymi modelami skórzanych pasków lub stalowych bransoletek, które można łatwo wymieniać w zależności od nastroju czy okazji.

Inspiracją do stworzenia marki zegarków Christine Granville była historia polskiej agentki brytyjskiego wywiadu. Krystyna Skarbek – silna, piekielnie inteligentna i niezwykle odważna kobieta.
Była jedną z tych bohaterek, które zmieniły bieg historii. To właśnie jej osobowość i temperament stały się podstawą do stworzenia marki, która mocno wspiera kobiety.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.