#BEAUTYMAG: Akcja “Dłonie pełne dobra”

Nie wiem jak się mają Wasze dłonie, ale ja odkąd pamiętam mam problem z suchą skórą. Nie ma znaczenia czy jest to zima czy lato, zawsze są przesuszone. Traktowałam je chyba wszystkimi możliwymi na rynku specyfikami. Przetrząsnęłam internet (dosłownie) w poszukiwaniu kremu, który poradzi sobie z moim problemem i chyba w końcu się udało 🙂 Dodatkowo znalazłam produkt, którego zakup wspiera usamodzielniającą się młodzież z domów dziecka, czyli akcję “Dłonie pełne dobra”.

Odżywczy Krem do Rąk Satin Hands® z Masłem Shea, Mary Kay

Problem suchej skóry dłoni dotyka Polki nie tylko zimą – temat ten wraca jak bumerang również w sezonie wiosennym i letnim. Wysokie temperatury i silne nasłonecznienie sprzyjają korzystaniu z kąpieli w morzu lub na basenie. Wyczekany gorący okres w roku zachęca także do… opalania. W tym czasie drogeryjne półki zaczynają się uginać od licznych kosmetyków przeznaczonych do ochrony przed promieniowaniem UV. A co ze skórą rąk? Na skutek aktywności podejmowanych w ciepłe dni dłonie stają się nieprzyjemnie suche i szorstkie. Producent zapewnia nas, że nie musisz jednak rezygnować ze słonecznych przyjemności i muszę przyznać im rację, faktycznie daje radę! Moje ręce są o wiele bardziej nawilżone niż dotychczas.

 Odżywczy Krem do Rąk Satin Hands® z Masłem Shea – bezzapachowy:

Zawiera odżywcze masło shea

Zawiera olej z pestek moreli, posiadający w składzie kwas linolowy oraz witaminę A

Zawiera wyciąg z krokosza barwierskiego – naturalnego przeciwutleniacza, wyraźnie spowalniającego proces starzenia się skóry i neutralizującego działanie wolnych rodników, głęboko odżywiającego skórę, poprawiając jej jędrność
i elastyczność

Błyskawicznie nawilża suchą, szorstką skórę dłoni

Skóra dłoni natychmiast staje się miękka i ukojona

Pojemność: 85 g

Cena: ok. 45 zł

Okej, teraz coś więcej o samej akcji…

Produkt wspiera zainicjowaną przez firmę Mary Kay kampanię społeczną Dłonie pełne dobra”. Jeden dolar z każdego sprzedanego kremu zostanie przekazany podopiecznym Fundacji One Day. Wspólnie chcą pomóc młodzieży wejść w nowe, dorosłe życie. Środki zebrane dzięki kampanii Mary Kay przeznaczy na kursy zawodowe dla wychowanków domów dziecka.

Jak zaangażować się w kampanię?

Akcja realizowana jest od 12 maja do 31 grudnia 2019 roku. Aby wesprzeć inicjatywę „Dłonie pełne dobra”, w podanym terminie dokonaj zakupu Odżywczego Kremu do Rąk Satin Hands® z Masłem Shea – bezzapachowego u konsultantki Mary Kay. Spraw, żeby o kampanii dowiedziało się jak najwięcej osób i opublikuj na Instagramie zdjęcie opatrzone hashtagiem #dloniepelnedobra.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#KOBIETACYNICZNA Lenistwo

Następny

#MODAMAG: Cytrusowe lato