#MODAMAG: Polska marka BLUEW

Tak! Dziś znów fokus na polską markę – BLUEW. Dlaczego? Bo zachwyciły nas zdjęcia Rafała Zajdela z ich kampanii. Od lat śledzimy pracę Rafała, jego zdjęcia mają swój własny unikalny klimat. Zwykle robione na kliszy z charakterystycznym “ziarnem”. Tym razem jest tak samo, ale pikanterii dodaje im ultra seksowna modelka w strojach projektu sióstr – Sylwi Wolskiej i Klaudii Wolskiej – BLUEW.
BLUEW to nowa marka modowa założona w 2018 roku przez siostry – Sylwię Wolską i Klaudię Wolską.

Moda i projektowanie to ich pasja oraz sposób na wyrażanie siebie. Praca przy sesjach zdjęciowych, jako stylistki i udział w wielu ciekawych projektach modowych, pozwoliły dziewczynom spojrzeć na ubranie z innej strony, zwiększyć wrażliwość na kolor i formę. Doświadczenia te pobudziły ich wyobraźnię i kreatywność. Dzięki temu zrodził się pomysł założenia BLUEW.

Moda to nie tylko ubrania, ale okazja do wyrażania swoich poglądów, emocji, mówienia o rzeczach ważnych. Źródłem inspiracji do tworzenia projektów są dla nich lata 90. oraz otaczająca rzeczywistość, dlatego pierwsza kolekcja to ponadczasowe, klasyczne kroje przedstawione w nowoczesnej odsłonie.

BLUEW 00/18 SHE IS ADDICTIVE to kolekcja strojów kąpielowych. Bikini charakteryzuje się mocnymi, seksownymi wycięciami, podkreślając atuty każdej kobiecej sylwetki. W kolekcji dziewczyny użyły trzech kolorów – Neon, Nude, Black, każdy z nich tworzy inny klimat. Wszystkie stroje kąpielowe zostały wyprodukowane w Polsce i są dostępne w sklepie internetowym.

 

 

model  Julia G. / REVS 
shot by Rafał Zajdel
styled by Sylwia Wolska & Klaudia Wolska
make-up Zuzanna Lis

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Polska marka me&BAGS

Następny

#MODAMAG: Fotograf Olga Ozierańska