Ponadczasowy prezent

W listopadzie, powoli zaczynamy rozglądać się za świątecznymi prezentami. Nie zawsze wiemy co kupić, żeby trafić w gusta obdarowywanych osób. Naszym zdaniem najlepiej jest celować w klasyczne i ponadczasowe rzeczy tzn. w biżuterię lub zegarki. Dziś, przygotowaliśmy dla Was stylowe propozycje od amerykańskiej marki TIMEX. , której nowa kolekcja damskich zegarków to połączenie panujących trendów z pożądaną ponadczasową elegancją.

Możecie wybrać dwa warianty, klasyczne prostokątne tarcze na eleganckim skórzanym pasku lub te równie piękne na stalowej bransolecie.

Supernowoczesna kolorystyka Waterbury Womens ze stalową bransoletą to unikatowa odsłona piękna. Zegarek posiada charakterystyczną dla marki tarczę z podświetleniem Indiglo®. Zegarek wykonano ze szczotkowanej stali nierdzewnej uzupełniono złotymi akcentami, nadającymi mu stylu.


530 zł


530 zł

Rozwiązaniem dla osób gustujących w barwach metali szlachetnych jest linia Torrington. Zegarki posiadają delikatną, okrągłą kopertę o średnicy 27 mm, zaś bransolety ze stali nierdzewnej nadaje im biżuteryjnego charakteru.


449 zł


449 zł

Kolejna propozycja to model Addison, z podwójnie oplatającym paskiem, który wyróżnia się kontrastowymi szwami i smukła linią. Prostokątna tarcza zegarka nadaje mu nowatorskiego sznytu, który będzie uzupełnieniem do casual’owej stylizacji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Say brushes - SAY Makeup!

Następny

#Blackfriday: Polskie marki