#MODAMAG: Prezentownik

Wielkimi krokami zbliża się Święto Zakochanych. Jak się okazuje 2/3 badanych zabiera w tym dniu swoje drugie połówki do restauracji, 50% wydaje pieniądze na kwiaty, ok. 30% na podróże i luksusowe hotele, prawie 70% Panów kupuje bieliznę. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na to, co podarować ukochanej osobie zobaczcie przygotowany przez nas prezentownik.

Pierwsze miejsce, do którego panowie muszą koniecznie zajrzeć przed zakupem prezentu to Belle Cose Store. #BelleCoseStore powstało z miłości do skandynawskiego designu i włoskiej estetyki. To jedna z naszych ulubionych biżuteryjnych marek (Basia, ciao! przesyłamy całusy 🙂 ).Jeżeli nie masz pewności czy trafisz w biżuteryjny gust obdarowywanej osoby najbezpieczniej jest wybrać coś z kategorii wystroju wnętrz. Świecznik, pościel albo piękny wazon. My już mamy swoją (długą) listę życzeń na Cellbes.pl 🙂

Patera, 119 zł

Lampion na świeczkę, 49 zł

Wazon, 69 zł

Polscy projektanci, mają w swoich kolekcjach wiele propozycji świetnych drobiazgów, idealnych na prezent. Nam szczególnie wpadły w oko apaszka od BIZUU i torebka z neonowym paskiem od Sandry Kpodonou.

Apaszka, 199 zł

Rose Belt Bag, 489 zł

 

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Fashion story x BIZUU

Następny

#ART&DESIGNMAG: Walentynki z Huawei