#MODAMAG: W rytmie lat 80-tych

Dzisiaj na #stylemagpl  mamy dla Was newsa! Zupełnie nowa denimowa sylwetka dla kobiet: Levi’s Balloon Jean. Wysoki stan w talii, zakrzywiona nogawka i subtelne zwężenie sprawia, że Balloon Jean perfekcyjnie łączą ponadgabarytową estetykę lat 80-tych ze współczesną  dżinsową stylistyką.
Jesteście ciekawe jak wyglądają te jeansy?

Najnowszy model od Levi’s dostępny jest w kilku wersjach, które różnią się od siebie tkaniną i kolorem.  Pierwsza to podstawowy Balloon Jean z zaokrągloną, delikatnie zwężoną nogawką. Kolejny to 80s Balloon Leg, z nieco niższym krokiem oraz Pleated Balloon z dwoma plisowaniami w talii.

„Za inspiracje służą dżinsy przypominające kształtem wzory z późnych lat 80-tych i wczesnych lat 90-tych, z dużym naciskiem na podkreśloną talie. Są subtelnie zwężone i z nieco szerszą nogawką. Noszone z bluzami Levi’s z bufiastymi rękawami wsadzonymi w spodnie, dżinsy dają ładną okrągłą sylwetkę.”Jill Guenza, VP, Global Women’s Design Levi’s

Jak je nosić?

Model skupia się na akcentowaniu talii. Co to znaczy? Można je nosić z węższymi górami, bawiąc się proporcjami – biznesowo na górze, imprezowo na dole.
Chcesz, żeby Twoja talia była naprawdę podkreślona? Wybierz ponadgabarytowy top włożony w spodnie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Bielizna idealna WHITE RVBBIT

Następny

#MODAMAG: Polska marka Local Heroes