#ART&DESIGNMAG: Helen Dardik

Helen Dardik to ilustratorka, która na co dzień mieszka w Kanadzie. Ostatnio artystka, stworzyła wyjątkową kolekcję akcesoriów dla marki CellbesNa przykład, do łazienki zaprojektowała uroczą zasłonę prysznicową, dzięki której Wasze poranki rozpoczniecie z uśmiechem. Dodatkowo kolorowe klosze do lamp, które świetnie sprawdzą się w minimalistycznym wnętrzu jako pojedynczy multikolorowy element.
Kolekcja o nazwie “Night garden” oparta jest na bajkowych formach z ogrodu, kwiatach, liściach i zwierzętach. Magiczne projekty są przedstawione na granatowym, beżowym i ciemnozielonym tle. Produkty do sypialni – poduszki, pościel są wykonane w 100% z bawełny. Uzupełnieniem są plakaty z motywującymi hasłami pasującymi do przesłania, które promuje Cellbes “Moda, w której czujesz się dobrze”, w duchu body positive oraz think positive. To idealny prezent dla fanów wyszukanych ilustracji. Jak Wam się podobają? My jesteśmy zachwyceni!

” Uwielbiam pracować w domu, dlatego też mam tam swoje biuro, choć wszystkie projekty, które powstają tworzą się od samego początku w mojej głowie. Projekty dla Cellbes powstawały w każdej chwili spędzonej z trójką moich dzieci, które są dla mnie inspiracją.”
Helen Dardik.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#BEAUTYMAG: Zadbaj o wzrok

Następny

#MOTOMAG: Kobieta za kierownicą #SeatArona