#ART&DESIGNMAG: Nowości – Huawei Mate 30Pro

Dziś gratka dla fanów nowinek technicznych – Huawei Mate 30 Pro, jeden z najlepszych smartfonów fotograficznych na świecie, właśnie trafił do sprzedaży. Czym deklasuje konkurencje? Sprawdziliśmy to i przygotowaliśmy dla Was kilka istotnych informacji na jego temat!

Huawei Mate 30 Pro to najnowszy flagowy smartfon marki, wyposażony w najbardziej zaawansowany procesor w historii Huawei – Kirin 990 oraz w innowacyjny aparat główny z czterema obiektywami.
Według ekspertów niezależnego, prestiżowego rankingu DxOMark, oceniających jakość fotografii mobilnej, Mate 30 Pro jest jednym z najlepszych smartfonów do fotografii na świecie – obecnie zajmuje drugie miejsce w zestawieniu, zaraz za modelem Huawei Mate 30 Pro w wersji 5G.

Aparat główny Huawei Mate 30 Pro wyposażony jest w potężny system czterech obiektywów w okrągłym układzie: główny 40 MP, szerokokątny 40 MP, teleobiektyw 8 MP i obiektyw 3D z wykrywaniem głębi.
Zaleta na którą my zwróciliśmy uwagę to tryb filmowy, który umożliwia ultraszerokokoątne filmowanie w 4K. Kolejne plusy to wyraźne ujęcia, nawet w bardzo słabym świetle, zamrażanie czasu przy użyciu funkcji ultra-slow motion i klipy time-lapse.

Jeżeli zdecydujecie się na zakup tego smartfona, otrzymacie bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 3. i będziecie mieli możliwość skorzystania z dedykowanej opieki serwisowej VIP, w ramach której można dodatkowo nabyć opaskę sportową Huawei Band 4 w promocyjnej cenie 1 zł.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Polska marka Peakapre

Następny

#TRAVELMAG: Podróż z psem do Newport