#YOURSTYLEMAG: Akcja Miliony Oddechów

Na #stylemag często poruszamy tematy akcji społecznych, tym razem przygotowaliśmy coś dla mam.  Opiszemy Wam inicjatywę PanasonicMILIONY ODDECHÓW, która jest poświęcona najmłodszym. Celem akcji MILIONY ODDECHÓW jest zapewnienie wolnego od smogu, wirusów, bakterii, grzybów i alergenów powietrza w żłobkach. O co dokładnie chodzi? Panasonic dostarczy 100 oczyszczaczy powietrza 
F-VXR35G do 100 placówek w trzech regionach Polski – na Mazowszu, w Małopolsce i na Śląsku.
Dwa pierwsze oczyszczacze zostały przekazane żłobkom „Senso-ludki” oraz „Lula” w Warszawie.

– Każdego dnia robimy wszystko, by kompleksowo zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, które pozostają pod naszą opieką. Bardzo się cieszę, że dzięki akcji MILIONY ODDECHÓW zyskujemy wsparcie w walce o lepszą jakość powietrza – mówi Gabriela Nowińska, dyrektor żłobka „Senso-ludki”, do którego trafił pierwszy oczyszczacz w akcji.

Dlaczego oczyszczanie powietrza jest bardzo ważne?

Na złą jakość powietrza wpływa nie tylko nasilający się zimą smog. Zagrożenie dla zdrowia dzieci stanowią także unoszące się przez cały rok w powietrzu wirusy, bakterie, grzyby i alergeny. Oczyszczacze powietrza, które trafiają do żłobków w ramach akcji MILIONY ODDECHÓW usuwają nawet 99,84% zanieczyszczeń oraz pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniu.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#BEAUTYMAG: Smog vs. kondycja naszych włosów

Następny

#MODAMAG: Kolor roku 2020 według Pantone