#MOTOMAG: Aleksandra Popławska w projekcie CUPRA #createthepath

Na #stylemagpl często piszemy o utalentowanych kobietach, które osiągnęły sukces w jakiejś dziedzinie a ich historia może być inspiracją/motywacją dla innych. Z pewnością jedną z takich kobiet jest Aleksandra Popławska. To jedna z niewielu polskich aktorek, której autentyczność zrobiła na nas duże wrażenie. Lubimy ją za rolę prokurator Igi Dobosz, w serialu ‘Wataha’ produkcji HBO i za jej komediowe wcielenie w serialu TVN ‘Nie rób scen’. Dziś opowiemy Wam o bardzo ciekawym projekcie Cupra #createthepath, w którym możemy zobaczyć aktorkę.

Cupra x #createthepath

W tym projekcie Aleksandra Popławska podzieliła się momentami ze swojego życia, do których na co dzień niewiele osób ma dostęp. Aktorka w filmie Barta Pogody opowiada, co pasjonuje ją zawodowo i prywatnie oraz czym powinny charakteryzować się osoby kreatywne. Mikrodokument powstał w ramach pierwszego artystycznego projektu hiszpańskiej marki CUPRA.

Zdjęcia do filmu Barta Pogody odbyły się w czerwcu 2019 roku w Warszawie, gdzie artystka często realizuje projekty – teatralne i filmowe. Część ujęć powstała na deskach Teatru 6. Piętro, a także w Bieszczadach, które na wiele miesięcy stały się dla Aleksandry Popławskiej miejscem pracy. Pozwoliło to na pokazanie dwóch twarzy bohaterki. Ścieżką muzyczną mikrodokumentu został kawałek „Face the Sun” grupy Sonar – producenta Łukasza Stachurko.


Współpraca filmowa Aleksandry Popławskiej z CUPRĄ to kolejna odsłona kampanii promocyjnej wokół wprowadzenia marki na rynek Polski.


Za koncepcję, koordynację i realizację działań komunikacyjnych odpowiadają: Jakub Góralczyk, PR Manager CUPRA w Polsce, oraz Matylda Żemajtis, Karolina Kamińska i Wojciech Wołk-Łaniewski z WALK PR. Produkcją materiałów wideo zajął się Bart Pogoda oraz agencja Warsaw Creatives.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Okularowe trendy na jesień

Następny

#BEAUTYMAG: Jesienna pielęgnacja