/

#MODAMAG: Aktualny print

Już kilka razy pisaliśmy o marce Weekday, tym razem chcielibyśmy przedstawić Wam ich akcję Zeitgeist.
Raz w tygodniu, Weekday proponuje nam nowy limitowany wzór koszulki. Znaczna część projektów odnosi się do aktualnej sytuacji politycznej, społecznej i kulturalnej na świecie. Podkreśla to, co ważne, przekazuje treści, z którymi identyfikuje się marka. Oprócz istotnych tematów możemy również znaleźć wzory związane z popkulturą np. z okazji premier muzycznych albo koncertów.


T-shirt x MENTAL HEALTH DAY

10 października to Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. To dzień globalnej edukacji w zakresie zdrowia psychicznego, świadomości i obrony przed piętnem społecznym. Jednym z najłatwiejszych sposobów o dbanie o zdrowie psychiczne to codzienne poświęcanie kilku chwil na medytację. Aura czyli pole energetyczne to niewidzialna emanacja która otacza człowieka, wywierająca istotny wpływ na jego życie.

SZTUKA I POEZJA

JOHN GIORNO – amerykański poeta i performer zmarł 11 października 2019 roku w wieku 82 lat. Zasłynął jako temat filmu Andy’ego Warhola „Sen”. Był działaczem na rzecz AIDS, zbieraczem funduszy i wieloletnim praktykiem tradycji ningma buddyzmu tybetańskiego.

“In art and poetry personality is everything” – Johann Wolfgang von Goethe


FANI DOBREJ MUZKI…

…też znajdą coś dla siebie. Jak wiemy KANYE WEST powrócił, z nowym albumem – Jesus Is King.
Wraz z premierą, Kanye West wydał także film koncertowy – występ ze sformułowaną przez niego w styczniu grupą – SUNDAY SERVICE. Z tej okazji Weekday ma dla nas limitowany T-shirt, który jest nadal dostępny w internetowym sklepie marki!

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Na ciepły sen

Następny

#MODAMAG: Okularowe trendy na jesień