#MODAMAG: Na ciepły sen

Mimo tegorocznej ciepłej jesieni, oficjalnie rozpoczął się sezon na leniuchowanie pod kocykiem z grzanym winem albo aromatyczną herbatą. Okej i teraz pojawia się problem, co jeśli mamy już kocyk, wspomniany wyżej ciepły napój… ale wygodnego stroju domowego nadal brak. Ostatnio moja koleżanka śmiała się ze mnie, że nawet borykając się z gorączką, ubieram elegancką “podomkę” (tzw. strój domowy).
Tak, przyznaje się, jestem zdania, że jeśli chorować to tylko z klasą bo zawsze w najgorszym stanie w drodze do spożywczego, możemy wpaść na naszego byłego lub nielubianą koleżankę. Co zrobić, trzeba być czujnym:)

No i teraz – w  samą porę na chłodniejsze miesiące EDITED wprowadza kolekcję Loungewear z wysokiej jakości dzianinami i ciepłymi piżamami. Materiały z miękkiego kaszmiru i wełny alpaki zapewniają idealny komfort w trakcie słodkiego, zimowego lenistwa. Do przytulnego, domowego nastroju brakuje jedynie świeczek, kubka gorącej czekolady i ulubionej książki (…i grzanego wina!).

Od dzianinowych sukienek po bluzy z kapturem, od spodni z szerokimi nogawkami po długie kardigany – wszystko w odcieniach delikatnego beżu i szarości sprawia, że materiał wygląda na jeszcze bardziej miękki.

Kolekcję dopełniają delikatne piżamy we wzór z monogramem.


Ta piękna sesja wizerunkowa, została stworzona przez zespół produkcyjny EDITED z Franziską Nellessen
na czele. Przed obiektywem stanęła Malika El Maslouhi w londyńskim hotelu Blakes.

Kolekcja jest dostępna od 21.10.2019 w sklepach stacjonarnych EDITED oraz online na EDITED.pl.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Polska marka CHYLAK

Następny

#MODAMAG: Aktualny print