/

#MODAMAG: Polska marka Pola Zag

Markę Poli / Pola Zag, śledzę już od kilku lat, pamiętam jak zaczynała od sznurkowych bransoletek i prostych wzorów. Dlatego z dużym podziwem patrze na jej aktualne projekty i kampanie. Kim jest ta młoda utalentowana dziewczyna, która tworzy biżuterię o unikatowym charakterze?

Absolwentka projektowania wnętrz, wszystkie modele jej biżuterii, są niepowtarzalne i wykonywane ręcznie. Dodatkowo możesz zamówić u niej, projekty na specjalne życzenie. Cechuje je dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Biżuteria Pola Zag jest minimalistyczna, delikatna, co czyni ją ponadczasową. Duże kolczyki o nietuzinkowych formach będą świetnym dopełnieniem do stylizacji codziennej, jak i wieczorowej.

Miłośniczki pierścionków znajdą wśród projektów Poli Zag piękne obrączki o różnych grubościach. Jesteśmy oczarowani zestawieniem kilku pierścionków na jednym palcu – minimalistyczne, a zarazem uniwersalne połączenie. Warto zauważyć, że to jeden z tegorocznych trendów!

Poniżej wrzucamy Wam zdjęcia z najnowszej kampanii Poli, autorstwa Ali Wesołowskiej. Za stylizacje odpowiadała Ewa Michalik a modelką była zjawiskowa Alicja Owczarek z Uncover Models.


Wszystkie produkty Pola Zag dostaniecie na Pakamera.pl – platformie zrzeszającej polskie marki ze wspaniałymi produktami.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#BEAUTYMAG: Makijaż permanentny ust

Następny

#MODAMAG: Szwedzka marka MONKI