#MODAMAG: Polska marka MUSCAT

Dziś wracamy do naszego ulubionego cyklu #polskamarka 🙂 Tym razem, przedstawimy Wam producenta okularów MUSCAT. To polski brand zajmujący się produkcją i dystrybucją okularów. W ich ofercie znajdziecie okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne, progresywne i dziecięce. Można u nich kupić również powłoki zapewniające dodatkową ochronę i jeszcze większy komfort widzenia. 

Jakość

Oprawki wykonywane są z najwyższej jakości włoskiego acetatu. Natomiast soczewki, zawierają komplet niezbędnych dla oczu filtrów oraz antyrefleks. Każdą parę, wycina się z jednego kawałka materiału, dlatego są niezwykle trwałe i nie odkształcają się.

Bez zobowiązań

Nam spodobała się najbardziej, dostępna na stronie MUSCAT, opcja Przymierz“. O co chodzi? Wyobraź sobie, że spodobało Ci się kilka par okularów i nie jesteś w stanie się zdecydować na jedną z nich. MUSCAT proponuje Ci przymierzenie w domu do pięciu par okularów. Możesz zamówić je do domu, zdecydować, które podobają Ci się najbardziej a resztę bez konsekwencji (w ciągu pięciu dni) odesłać do sklepu. Możliwość przymierzenia okularów masz również w showroom’ach marki zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i we Wrocławiu. Kolejna super sprawa to przystępne ceny i modne wzory. Brzmi nieźle prawda?
Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *