#MODAMAG: Moda vs. wygoda

W życiu każdej kobiety przychodzi ten moment, kiedy zaczyna doceniać wygodę. Wygodne auto, wygodne ciuchy, no i przede wszystkim wygodne buty. Dlaczego? Wyobraźcie sobie szaleńczy, poranny jogging. Ta pogoń za uciekającym tramwajem, to mój (prawie) codzienny rytuał. Biegniesz, ale i tak wiesz, że nie zdążysz (jednak dalej biegniesz) bo Twoje nowe niewygodne czółenka Ci na to nie pozwolą. A jeśli uda Ci się dogonić uciekiniera, to cały makijaż, któremu poświęciłaś poranek spłynie odsłaniając spoconą czerwoną twarz. Jak uniknąć takiego scenariusza? Zainwestować w jedną lub dwie pary wygodnych butów.

Na szczęście redakcyjny dress code nie zmusza nas do noszenia konkretnego eleganckiego stroju więc mogę pozwolić sobie na przychodzenie do pracy w wygodnych sneakersach. Jednak jeśli w Waszej pracy wymagają obcasów, też nie ma się co załamywać. Będzie dobrze 🙂 wystarczy, że w biurze zostawicie dyżurną parę szpilek a na drogę do pracy wybierzesz wygodne buty sportowe.

ECCO najwygodniejsze buty na świecie

Swego czasu unikałam tej firmy, ponieważ jeszcze 10-15 lat temu fasony ich butów nie powalały. Osoby lubujące się w najnowszych trendach, wolały wybrać mniej wygodne propozycje od innych marek. Dzisiaj z całą odpowiedzialnością przyznaje się do błędu. Oprócz wygody (wszyscy wiemy, że buty ECCO słyną z tego najbardziej) jestem w stanie wybrać sobie piękne nieortopedyczne sneakersy.

ECCO FLEXURE RUNNER II

Dziś skupię się na tym modelu, bo poluje na niego od dłuższego czasu. Co go wyróżnia od innych butów popularnych marek? Lista jest bardzo długa. Każda odsłona modelu ECCO FLEUXRE RUNNER cechuje się estetyką premium i gwarantuje komfort przez cały dzień. Wiązane modele posiadają modne detale a propozycje slip-on charakteryzują się skórzanym wykończeniem. Wewnątrz sznurowanych modeli znajdziesz wysokiej jakości skórzane pokrycie i wkładkę, natomiast modele, które szybko i z łatwością wsuniesz na stopę, są w środku wykonane z przepuszczającej powietrze sportowej tkaniny wzmacniającej Twój komfort. Brzmi nieźle, prawda? 🙂

Ecco Flexure Runner II, 649 pln

Nowoczesna technologia ECCO FLUIDFORM

Podeszwa Flexure dopasuje się do każdego Twojego ruchu w ciągu dnia. Została stworzona przy użyciu pionierskiej technologii szewskiej ECCO FLUIDFORM™ Direct Comfort. ECCO FLEXURE T-CAP i ECCO FLEXURE RUNNER to modele wyjątkowej jakości, idealne dla współczesnej kobiety, dzięki cholewkom wykonanym z szerokiej gamy luksusowych skór ECCO opracowanych w garbarniach marki. Technologia FLUIDFORM™, zapewnia elastyczność i idealne dopasowanie do stopy, dzięki integralnemu i solidnemu połączeniu między cholewką a podeszwą – bez zbędnych zszywanych oraz klejonych zespoleń. Podeszwa w tym modelu została stworzona dzięki technologii ECCO FLUIDFORM™, która polega na wykorzystywaniu lekkiego, płynnego materiału PU do odwzorowania jedynych w swoim rodzaju anatomicznych kopyt szewskich oraz ukształtowania w późniejszej obróbce miękkiej i wygodnej podstawy obuwia. ECCO FLUIDFORM jest zdecydowanie lżejsza oraz bardziej elastyczna niż tradycyjna, warstwowa platforma.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *