#MODAMAG: Moda dla oceanu

Dzisiaj chciałam Wam opowiedzieć o projekcie “GANT dla Oceanu”. To bardzo ciekawy temat, ponieważ od dłuższego czasu zmagamy się z postępującymi zmianami klimatycznymi. Niestety jest coraz gorzej, dlatego każda nawet najdrobniejsza innowacja w lepszym kierunku bardzo mnie cieszy i uważam, że warto o niej napisać.
Fajne jest to, że dewizą marki jest, niby proste, ale bardzo mądre zdanie – nigdy nie przestawać się uczyć.
To, w jaki sposób firmy patrzą na przeszłość, wpływa na ich teraźniejsze działania w celu jej kreowania.
Jeśli więc chodzi o zanieczyszczenia oceanów, mają realne szanse by działać. To fakt, przecież najlepiej uczymy się na własnych błędach.

 BEACONS PROJECT

To początek stałych działań firmy dążących do budowania bardziej odpowiedzialnego biznesu. Okej, co to ogólnikowe zdanie dokładnie znaczy? We współpracy z rybakami, wyławiającymi dziennie kilogramy śmieci, GANT stworzył specjalny model buta, którego górna część została stworzona z upcyklingowanego plastiku, wyłowionego z oceanów. Co oznacza, że w wyniku wtórnego przetworzenia tego odpadu, powstaje produkt wyższej wartości i jakości.

GANT wersja dla mężczyznGANT wersja dla kobiet

W formie ciekawostki, czy wiedzieliście, że GANT jako jedna z pierwszych marek w 2018 r. rozpoczął produkcję koszul stworzonych z materiałów z upcyclingu? Brawo!
Reasumując, oceany, morza, rzeki to nasza wspólna sprawa. Warto o nie dbać!

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *