#BEAUTYMAG: Nowoczesna pielęgnacja

Jak wygląda Wasz codzienny rytuał pielęgnacyjny? Ja najpierw zmywam makijaż delikatnym mydłem antybakteryjnym, później przecieram buzię wacikiem nasączonym tonikiem i nakładam krem nawilżający. Wydawałoby się, że mojego daily routine nie można wzbogacić o nowinkę techniczną. A jednak!
Kilka lat temu na rynku kosmetycznym pojawiły się inteligentne urządzenia, którymi można wykonać dogłębny oczyszczający i ujędrniający masaż twarzy. O co chodzi? Już wyjaśniamy!

FOREO LUNA 3 

Szczoteczka soniczna LUNA 3 to pierwsze na świecie urządzenie do pielęgnacji, które łączy ultra delikatne i higieniczne oczyszczanie z ujędrniającym masażem o różnorodnej intensywności, dopasowanym do kondycji i wieku naszej skóry. Szczoteczka soniczna jest w pełni kontrolowana przez aplikację FOREO, która dodatkowo podpowiada nam, w jaki sposób wykonać masaż twarzy dla najlepszego i najbardziej skutecznego efektu. Tak jak poprzednie modele, LUNA 3 dostępna jest w trzech wersjach: dla skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej. Kondycja naszej skóry zmienia się w ciągu roku, więc i my poprzez aplikację możemy programować szczoteczkę i zmieniać intensywność pulsacji. LUNA 3 posiada jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. Niezależnie od tego jaką definicję piękna wyznajemy, piękna skóra wymaga od nas oczyszczania i pielęgnacji każdego dnia.

CZYM ZASKAKUJE NAS nowa LUNA 3?

● Łączy się z najnowszą wersją aplikacji FOREO For You, która dodatkowo podpowiada nam, w jaki sposób wykonać oczyszczanie lub masaż twarzy dla najlepszego i najbardziej skutecznego efektu.

● Posiada jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. Dzięki temu docierają do trudnodostępnych miejsc oraz dokładnie oczyszczają pory.

● Ultra higieniczny i bezpieczny dla skóry silikon klasy medycznej, nie powoduje podrażnień, a ma za zadanie uelastycznić i ujędrnić naszą skórę.

● Szczoteczka posiada 16 poziomów pulsacji, które możemy dostosować do kondycji, czy wieku naszej skóry. 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania.

● Funkcja masażu ukierunkowana jest na poszczególne strefy twarzy: owal, okolice oczu, kontur ust oraz szyję.

● Masaż za pomocą szczoteczki wyraźnie ujędrnia i odmładza, a także poprawia absorbcję produktów do pielęgnacji takich jak serum czy krem.

● Posiada super wytrzymałą baterię – jedno ładowanie wystarcza na ok. 650 zastosowań.

● Aplikacja posiada funkcję „Find my LUNA”, czyli „Znajdź swoją LUNĘ”, dzięki czemu zawsze odnajdziemy swoją szczoteczkę np. w torbie na siłownię.

● Do każdej szczoteczki LUNA 3 oprócz kabla USB i woreczka ochronnego, dołączona jest saszetka z serum o pojemności 2 ml, dzięki czemu od razu możemy wypróbować, jak działa masaż z wykorzystaniem produktu do pielęgnacji polecanego przez FOREO.


FOREO Luna 3, 849 pln

Próbowaliście już tej innowacyjnej metody oczyszczania? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami!

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *