#MODAMAG: Cytrusowe lato

O tej porze roku, najbardziej lubię sezonowe owoce, słońce i ciepłe letnie wieczory. Nareszcie można nosić zwiewne ciuchy i odkryć trochę opalonego ciała. Dodatkowo moja dieta przynosi pozytywne rezultaty więc możecie sobie wyobrazić moje szczęście 🙂 Dzisiaj poświęcę chwilę na markę ANIMALKINGDOM, na którą zupełnie przypadkiem, wpadłam ostatnio w internecie. Nie przepadam za okazałą, rzucającą się w oczy biżuterią. Zwykle wybieram delikatne złote lub pozłacane wzory a ich najnowsza kolekcja Hello Summer spełnia wszystkie moje wymagania.

Inspiracją do stworzenia Hello Summer było bogactwo natury otaczające lombardzkie miasteczko położone nad jeziorem Garda w północnych Włoszech, Limone sul Garda. Nazwa pochodzi od łacińskiego słowa limen, co oznacza granice. Miasto leży na granicy dwóch region – Lombardii i Trentino. Zasłynęło z intensywnych upraw cytryn i limonek oraz z pierwszej sceny filmu “Quantum of Solace”. Cytrynowa riwiera Włoch jest szczególnie bliska dziewczynom z ANIMALKINGDOM – Dorocie Kempko i Gosi Waluś. Obie projektantki przebywały w rejonie słonecznych Włoch w czasie studiów, co wspominają do dzisiaj.

Kilka słów o kolekcji

Kolekcja Hello Summer jest wykonana z polerowanego srebra i srebra pokrytego 24 – karatowym złotem, pereł, opalizujących kryształów oraz wyjątkowego kamienia słonecznego. Każdy wzór kolekcji Dorota i Gosia zaprojektowały w pracowni Animalkingdom. Wykonane ręcznie z poszanowaniem tradycyjnych technik jubilerskich nawiązują do lokalnej tradycji marki. Motywami przewodnimi kolekcji są egzotyczne symbole natury, które bez względu na porę przywołują ciepłe wspomnienia lata oraz dodają siły każdego dnia.

Co spodobało mi się najbardziej?

 

Chocker złocony z cytrynką, 199 pln

Naszyjnik złocony z krabem, 179 pln

Złocone kolczyki w kształcie cytryn, 179 pln

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#BEAUTYMAG: Akcja "Dłonie pełne dobra"

Następny

#MODAMAG: Blue jeans