#BEAUTYMAG poradnik: Fryzury ślubne

Wkrótce rusza sezon ślubny a co za tym idzie wiele dylematów i godziny spędzone w salonach piękności. Dlatego postanowiliśmy spytać eksperta w dziedzinie stylizacji włosów Tomka Góreckiego / Frizz Me jakie są trendy na ten rok. Tak, żeby się nie wygłupić a wyglądać szałowo 🙂


Czy fryzura Panny Młodej faktycznie musi wpisywać się w najnowsze trendy?

Najważniejsze, aby uczesanie/upięcie pasowało do okazji i charakteru Panny Młodej. Należy pamiętać, że zdrowe i wypielęgnowane włosy z dobrze dobranym i wykonanym strzyżeniem i kolorem to podstawa, o którą powinien zadbać profesjonalny fryzjer nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale również na co dzień.
Przed ważnym wydarzeniem poświęćmy czas i przygotujmy włosy, aby prezentowały się świeżo i naturalnie – to zawsze się obroni. Moją zasadą jaką namiętnie wyznaje jest #fryzurabezkasku – odrzućmy więc misterne koki, sztywne loki i tapirowania. Postawmy na lekkie i naturalne fryzury – fale, czy luźne upięcia.


Jestem pewna, że nasze czytelniczki chciałyby poznać konkretne przykłady, którymi mogłyby się zainspirować… 🙂

Kate Moss – czyli lekko falowane włosy, które sprawdzą się przy wielu wariantach. Luźna i dziewczęca fryzura  jest ponadczasowa i każdy wygląda w niej świetnie.
Jessica Alba  i Meghan Markle – Upięcie w nonszalanckim stylu, idealnie sprawdzi się do bardziej zobowiązującego look’u, ale nadal utrzymuje się w dewizie “young women” – #fryzurabezkasku.
Fryzura w stylu lat 20-tych – klasyka sprawdzi się zawsze i wszędzie, a dodatkowo nada luksusu. Fale w stylu lat 20 są super eleganckie, ale muszą na nie uważać dojrzałe kobiety, ponieważ mogą im dodać lat. Dobrym wariantem są natomiast gładko zaczesane włosy w klimacie baletnicy. 

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Kolekcja "Impossible things" od WHITE RVBBIT

Następny

#DESIGNMAG: EKO garden party