/

#MODAMAG #superpolka: Jessica Ziółek

Bardzo lubię tę rubrykę, bo utalentowanych i pięknych kobiet w naszym kraju nie brakuje. A ja zawsze się cieszę, kiedy mogę napisać o kimś zdolnym, kto odniósł sukces.
Dziś przedstawię Wam Jessicę Ziółek, projektantkę, która na co dzień mieszka w Neapolu. Jessica dzieli swój czas między Włochy i Polskę. W 2018 roku założyła autorską markę Wild Mascot, z biurem projektowym w Warszawie.
Wild Mascot to projekt zbudowany w oparciu o jej doświadczenia zdobyte podczas licznych podróży, obserwacji mody ulicznej w największych światowych metropoliach, spotkań i rozmów z kobietami, fascynacji modą.
Wczoraj w klimatycznym Pałacyku Szucha w Warszawie odbyła się premiera prasowa marki.
A Wy już dziś możecie zobaczyć zdjęcia z najnowszego look book’a Wild Mascot.


Kapsułowa kolekcja Wild Mascot składa się z 4 linii: Ocean Safari, Office, Out of office, Basic. Ostatnia z nich to stała kolekcja podstawowych modeli, które w zależności od sezonu będą różniły się kolorystyką, detalami i motywami. Na poszczególnych projektach pojawia się branding marki oparty na odwzorowaniu logotypu za pomocą kryształków Swarovskiego.
Projektantka, opracowała nowoczesny i charakterystyczny język mody oparty na autorskich modelach.Produkty z kolekcji Wild Mascot dostępne będą w sprzedaży w kwietniu 2019 roku. Od 17 kwietnia 2019 roku można składać zamówienia na adres e-mail: office@wildmascot.com.pl.
Sklep internetowy będzie miał swoją premierę w maju.

Please follow and like us:
error

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

#MODAMAG: Polska marka LOUIE

Następny

#MODAMAG: LEE & Jamel Shabazz