#BLOGSTYLEMAG: Początek

Marzec, już prawie wiosna a ja nadal chowam się pod kocem. Nerwowo wyglądam przez zakurzone okno…tak, nie umyłam okien od czasów przeprowadzki. Czasem mi z tym źle, że nie jestem idealną panią domu. Taką, która codziennie po porannym joggingu posyła dzieci do szkoły. Nie mam dzieci, ale zaczęłam biegać. Jest progres, chociaż biegam wieczorami, tak żeby nikt nie widział jak wypluwam na chodnik swoje trzydziestoletnie płuca.
Pewnie zastanawiacie się dlaczego nie witam się z Wami cukierkowo, tak jak robią to inni rozpoczynając przygodę z blogowaniem. Przecież to moja strona, powinnam z uniesioną głową i lekkim grymasem wyższości przywitać się mówiąc jak ciężko było mi założyć ten portal. Nie, nie jestem taka a ciężko było. Fakt. Bardzo chcę różnić się od tych, którzy niedawno nosili niebieskie torby na plecach a teraz cierpią na amnezję. Myślę, że całkiem nieźle mi to wychodzi. Sama pamiętam jak w 2012 roku przeczołgali mnie w jednej z redakcji. Nie żale się, nawet się cieszę bo jestem bogatsza o kilka doświadczeń i wiem jakich błędów nigdy nie popełnię.

Dlaczego założyłam #stylemagpl? Kiedy zmieniłam pracę, bardzo brakowało mi pisania. Pracowałam zdalnie dla kilku redakcji, jednak to nie było to. Chciałam mieć miejsce gdzie mogłabym sama decydować o czym chcę pisać. Ciężko jest utrzymać się bez tekstów sponsorowanych, ale zawsze trzeba od czegoś zacząć. Powoli starzy znajomi wysyłali nam notki, więc miałyśmy świeże tematy. Teraz jest troszkę łatwiej bo marki z chęcią wysyłają nam materiały prasowe i zaproszenia na eventy. Mam nadzieję, że będziecie tu do mnie od czasu do czasu zaglądać. Postaram się być systematyczna 🙂

Do #blogstylemag chciałabym zaprosić ciekawych inspirujących ludzi, którzy też szukają swojego miejsca w sieci. Chcą pisać o swoich uczuciach, podróżach, zainteresowaniach – anonimowo lub nie.

Znasz kogoś kto powinien prowadzić u nas swojego bloga? Napisz stylemagpl@gmail.com 

 

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *